
Kiszúrják a méhek a gyilkos bácsi szemét

Amerikában nem úgy kezelik az ilyen helyzeteket, mint nálunk. Az ifjú tolvajjal nem bántak kesztyűs kézzel.
rotel | 2014.09.21. 23:36:13elég gyenge a két köcsög

Az elvakult keresztény fundamentalista család kidobta a fiút mássága miatt
Daniel Pierce videóra vette azt, ahogy a szülei verbálisan, majd később fizikálisan is megbüntetik. Az internet közössége, eddig 20 millió forintnyi adományt gyűjtött össze számára.kissfreezer | 2014.09.04. 10:37:55Kicsiny falumban van egy régi mondás... "addig üsd a buzit, amíg meleg"

Ice Bucket Challenge folyékony nitrogénnel
bungle | 2014.09.26. 09:32:14norbertvincze küldte:
URL: http://youtu.be/R1THDtB7BqY
Szöveg: "Nesze neked jeges vizes kihívás, nesze neked ALS alapítvány...
jeges vizes kihívás Antal Vali módra ;)"
(Javasolnék Valinak egy audio normalize funkciót, ha már videókat rak fel youtube-ra... egyébként régi téma, hogy az ALS magyarországi alapítványa kb. semmit nem kapott, a RTL is foglalkozott vele: www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/262585 )

Felhők hosszan elnyúló árnyékai az ISS-ről nézve
lilaflexninja | 2014.09.03. 10:09:07Basszus a gyíkemberek! hogy nem jutottak eszembe!

Polcunk már van, így kell köré 3 perc alatt pajtát emelni. ;)
Swordfish | 2014.09.07. 10:40:43Igen, nekem is a 2"/4"-os gerenda rémlik, ami nálunk kb az 5x10-esnek felel meg. Válaszfalként használják nálunk is, ha nem acél profilból van éppen. Egyébként nem az a 10cm vastag üveggyapot a baj. Az szűkösen, de elég lenne. A tömeg hiányával van probléma. Gyorsan fel tudod fűteni a házat, de hőenergiát, csak a levegőben tárolsz, amit ugye cserélni kell. A fal annyira könnyű, hogy nem tud érdemben hőenergiát tárolni. Nincs meg az a hatás, hogy kiszellőztetsz télen, lehűl a levegő bent, de a falak még melegek és szépen elkezdik átadni a hőjüket a hideg levegőnek, így gyorsan visszamelegszik a helyiség. A nyári hűtésről meg ne is beszéljünk, mert egy vastag falú régi téglaházban nyáron is hűvös van, ezek meg pillanatok alatt átforrósodnak és légkondi nélkül megmakkannál bent nyáron.

Apjuk, nyitva hagytad a csapot?
hawkeye | 2014.09.03. 09:27:07
Pedig olyan romantikásnak tűnt....

Izzad a nyelve ;)
hawkeye | 2014.09.02. 12:55:45Tisztára a berki, a gagyitv2-ből....

Így készül a könyvespolc. :)
Csádi | 2014.09.02. 22:06:55Majd a űrt nem használt könyvekkel tölti ki ;)

Kutyák a Just For Laughs Gags célkeresztjében :)
hawkeye | 2014.09.02. 12:57:41Hát igen, a legerősebb kutya.........










Az meg, hogy egy ötödikes gyerek ezt rakta össze azt hiszem nem a számítástechnika és az oktatás hibája, hanem a médiáé meg a filmeké.. Mondjuk annak, aki összeállította a mellékletet nem volt annyi esze, hogy ez a zembereknél ki fogja verni a biztosítékot..