Használati utasítás:
1. öltözz megfelelően
2. fogd a laptopod és menj nyilvános helyre, ahol van wifi
3. helyezkedj úgy, hogy minél többen lássák a képernyőt
4. nyisd meg az oldalt és rakd ki teljes képernyőre (F11)
5. látványosan készülj fel, nyújtózkodj, ropogtasd az ujjaidat és a nyakadat
6. őrült módon kezdj el gépelni
7. időnként állj meg pihenni, ropogtasd az ujjaidat
8. amikor már mindenki téged néz, nyomd meg háromszor az Alt gombot
9. nézz körbe, mint akit üldöznek, csapd a hónod alá a gépet és szívódj fel7sleeper | 2014.09.07. 17:54:43https://www.youtube.com/watch?v=JnszgkE3O8g
Amerikában egy kisebb majom csapat támadt rá egy fiatal párra, minden ok nélkül. A hírek szerint befogták és visszaviszik őket az állatkertbe.
Így kell tehenet lopni egy perc alatt indiai módra. ;)

Ezek a biztonsági emberek mostanában nagyon aktívak... most ők húzták a rövidebbet a BMX-esekkel folytatott harcban. :)
JamesBond007 | 2014.09.07. 23:15:14lehet, hogy a rend őrei húzták a rövidebbet, de a srácok a hosszabbat-nagyobbat, ami a büntetést illeti
a kérdés, hogy megérte-e
szerintem nem

Kellenek azok a stadionok! Ki az, aki sajnálja ezektől a tehetséges srácoktól?
FatSnakeFoot | 2014.09.22. 15:58:21Nem csak tehetséges focisták, de egyéb hihetetlen képességekkel is rendelkeznek. Bravó fiúk!
www.youtube.com/watch?v=wK-hjJBOIqw

Idén ismét megrendezték az amerikai légszexbajnokságot
Lényege ugyanaz, mint a léggitározásnak, a levegőben kell végrehajtani az egyes mozdulatokat, de olyan beleéléssel, mintha igazából végeznéd őket.7sleeper | 2014.09.06. 20:55:22judeofillégbaszó társaság..

Támad a kutyók! Vagy pótya?
justil | 2014.09.08. 17:10:40Na, ez mondjuk viszont már egy olyan dolog, hogy bárcsak ez lenne az ország legnagyobb baja...
Egy Ebola vírusfertőzött férfi megszökött a kijelölt karantén területéről. Állítólag éhes volt, így kinézett a helyi piacra. A többiek nem örültek ennek az ötletnek.norbertvincze | 2015.08.01. 10:31:49megvan az ellenszer?
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/megtalaltak-az-ebola-ellenszeret

Lócsutakolás... vagy mi. :)
.::JunKieEQ::. | 2014.09.06. 12:42:571.2Kg... az a német-juhászomnak is kevés...
A Lords of Gravity-t a legjobb freestyle, akrobatikus kosárlabda csapatának emlegetik egyesek. A magyar srácok hihetetlenül tehetségesek és sikeresek.sergi | 2014.09.05. 21:07:25Nagyon ügyesek.Az meg külön öröm,hogy ha megverik az ellenséget a saját játékában :D









