
Vajon mennyi áramot termelne? ;)
Zolibaba24 | 2012.02.11. 19:05:03Nálunk a kocsma elé, is rakhatnának egy-két ilyet.... Sok kikötözött eb várja a gazdiját a bejáratnál a hét minden napján. Legalább a kamu sétáltatás elérné a célját. ;)
Eközben a Szent-Bernát hegy tetején... ;)
Cableguy | 2012.02.04. 21:59:38Vagy a Beethoven 23. epizódjára készülnek vagy a kínaiak jöttek rá hogy gazdaságosabb nagy testű kutyát tenyészteni chihuahua helyett az éttermeknek.

Ebadó számlát adó eb ;)
Nusihusi | 2012.01.31. 19:29:04Ügyesebb, mint egyes dolgozók a postán:)

Szegény kutya elkapta a Maru-kórt. :D
Oci | 2012.01.30. 19:21:46Ez nagyon jóóó!!! XDDD
http://www.youtube.com/watch?v=rHZUPJji6w8&feature=fvwrel

„Kár, hogy idegen nyelven van és nem feliratos...” ;)
stero | 2012.01.27. 18:20:33Teljesen lehidalt ..

Mai cukizé: kiskutya mosdatás :)
brier | 2012.01.23. 14:14:35édeibédicukker:)

The Bark Side

Akrobata kutya
Szancso | 2012.01.20. 22:21:26http://www.awesomecroatia.com/wp-content/uploads/2011/12/josip-broz-tito.jpg

Hurrá, megyünk sétálni! :D
brier | 2012.01.17. 11:53:46kicsit kell csak pisilni :)

Mai cukizé: Murkin és cicái









