
Volt már ilyen meg olyan felhős összeállítás, de mind közül nekem ezek tetszenek a legjobban...
Hajni | 2007.09.25. 14:43:11http://cloudappreciationsociety.org/gallery/index.php?x=browse&category=20&pagenum=1
Gyönyörű napfelkelték (rég volt már ilyen). :)
bungle | 2007.05.04. 00:18:26Én hiányolnálak, Laci, jók a kommentjeid. :)

Ilyen volt, ilyen lett! (4 év alatt)
rubigo | 2009.09.11. 11:17:534 év alatt többet is ki lehet hozni a Photoshopból :)

Mélissa Theuriau - ha egy ilyen gyönyörűség mondaná be itthon a híreket, nem maradnék le egyről sem. :)
Laci | 2009.04.13. 17:20:16"Vigyázó szemetek Párizsra vessétek."
http://www.metacafe.com/watch/208248/french_anchorwoman/

Te is azt hitted, a budapesti közlekedés kész káosz? Nézd meg, mi van Indiában. ;)
+ még pár videó:
Vajon ebben a kereszteződésben jobbkéz szabály van?
A nyugdíjas kérdés megoldása (csak minden nap át kell küldeni őket az utca túloldalára)
Ilyen az indiai iskolabusz.Maccoyi | 2008.04.22. 21:52:57Az Iraki közlekedés se semmi : http://www.youtube.com/watch?v=oRE2eIdYRtY

Nem érsz rá a piros lámpára várni? Váltsd át a közlekedési lámpákat egy univerzális távirányítóval! :)
Vajon ilyen tényleg létezik?Su | 2007.04.02. 11:33:38máshol sem infrás

A japánok nagyon értenek ahhoz, hogy kell eladni ilyen baromságokat... LOL!!!
Laci | 2007.03.20. 23:44:23Jó, nevezzük hintalónak. Versenyt lehetne kiírni egy jó kereskedelmi névre, ha netán Magyarországon is akarná valaki forgalmazni. A reklámszövegre is lehetne pályázni. Ötletfakasztónak álljon itt egy hirtelen született förmedvény:
"A japánon rövid gatya, hintalovon rázogattya"

Hát ilyen buszmegálló van itt nálunk Szlovákiában. Szerintem NO COMMENT...
Lackou | 2009.06.29. 00:54:23tyiiiii embeer...én Királyhelmeci vagyok.. már több 100x megtettem eszt az utat ...de ez még elkerülte a figyelmemet :D ... Fejszes-ről csak anyit h nemtudni van ott-e még ép ház egyáltalán szal eszt megtudom érteni ... a Lelesi kissebség meg tényleg szagos ...

Ilyen lemezjátszó nekem is kell! :)
AVIREX | 2009.05.23. 15:52:342008 - VOLT feszt. ( idén nem tudom jönnek-e Mo.-ra )

Így kell igazán jó promot készíteni. :) Lost promo Oscar stílusban! Go watch it! :D
Itt meg egy Heroes paródia Zeroes címmel, persze ez is a csatorna promója, nagyon ütős! (bárcsak a sorozat lenne ilyen jó, engem spec. nagyon idegesítenek a szereplők és a történet is nyögvenyelős, millió klisével, bár képregénybuzi gyerekeknek biztos bejön).









