
Rég volt már fingerboard videó... ;)
Nusihusi | 2016.03.12. 10:45:04Nekem nagyon tetszett:)
Röhögtél már ma?
Gábor-79 | 2016.03.14. 16:04:41Úgy hallottam szerveződik a női alakulat is, "Puncisok" fedőnév alatt...
Ők gulyáságyút töltenek a bemutatkozó videóban. :-D

Láthatóan jó helyre került az a sok fegyver...

Ennek meg mi lehet beírva a forgalmijába a színhez? :)

Mai bünti: a Wodka Gorbatschow már nem nyerő! ;)

Nézd meg a napfelkeltét Dubai egyik legmagasabb pontjáról!

Még mindig Bécs a világ legélhetőbb városa a Mercer felmérés szerint (Budapest a 77.), ennek örömére itt egy kis ízelítő videó
Gerysama | 2016.02.27. 09:47:40Egy másik felmérés szerint meg Sydney a legélhetőbb város. Szal ezek a felmérések olyanok amiből tizenkettő egytucat.

Ennél romantikusabb valentin-napi videót még nem láttál!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...bungle | 2016.02.18. 22:31:01Édes a szakítás. ;)

Little Big - Big Dick
bungle | 2016.02.17. 12:16:20De még mindig szebb, mint a Die Antwoordből az a valami!

1 zenemű (Beethoven Holdfény szonátájának 3. tétele) - 2 zongora. Egy normál hangolású, és egy, aminek minden billentyűje ugyanazt a hangot szólaltatja meg.









