
3 említésre méltó reklám az utóbbi napokból.
csildi | 2010.09.16. 10:48:47A kislanyos nagyon aranyos. Nekem az tetszik a legjobban.
Nem tudni, hogy kezdődött a járvány, ami ezreket fertőzött meg. Egyesek szerint laboratóriumban kitenyésztett génmanipulált csincsilla-retrovírus okozta, amit a cukiságfaktor növelésére használtak volna, de emberre is átterjedt. Mások a globális felmelegedést és az ezzel járó laza erkölcsű és ruházatú felvonulásokat okolják. Akárhogy is történt, most köztünk járnak... és jönnek!lb7 | 2010.09.11. 11:52:06fú baz...nagyon értelmes

A nap idiótája: "Tanárját pereli egy diák, mert az nem figyelmeztette, hogy veszélyes dolog áramot vezetni a mellbimbójába. Az Angliában tanuló amerikai gyerek szíve leállt, a mentők élesztették újra, de a tíz percig tartó oxigénhiányos állapot miatt tartós agykárosodást szenvedett."
Mondjuk szerintem már nem sokat károsodhatott az amúgy sem ép agya.Csabusa | 2010.09.05. 09:23:12az a pókvadászos meg...
majdnem Darwin-díjas alkotás :P

Újabb nyereményjátékunkban ismét egy elég nagy címet sikerült összeszednünk, ezúttal ugyanis a Tom Clancy's HAWX 2 egy X360-as és egy PS3-as példányát sorsoljuk ki olvasóink között, két X360-as DLC társaságában.
2010. augusztus 31. és szeptember 6. között az X360-as verzióért szállhattok versenybe, míg szeptember 7. és szeptember 13. között a PS3-as verziót ajánljuk fel a helyes válaszokért cserébe. Mindezek mellett Facebook rajongói oldalunkon két X360-as DLC-t is kisorsolunk, egy Camouflage és egy Tiger névre hallgató csomagot, melynek részleteit a hírfolyamunkban találjátok meg.destiny13 | 2010.09.01. 23:17:33Szerintem meg ne sorsoljunk, adjátok nekem valamelyiket egy hozzáillő konzollal, ami nem az X360, hanem a PS3.

Melyik hírességnek hány rajongója van Facebookon?
lb7 | 2010.08.29. 15:34:28Michael Jackson méltán megérdemli, hogy az első helyen legyen. R.I.P.

Ha minden jól megy, két dán feltaláló augusztus 30-án fellövi házilag eszkábált űrhajójukat, melyet a reményei szerint sikeres út után bátor űrturistákkal szeretnének megtölteni.
izébigyó | 2010.09.07. 13:34:03Azért már óvatosabban fogalmaznak. :)
"Elképzelésük szerint négy éven belül lehetővé válhat, hogy rakétájukkal embereket küldjenek az űrbe, vagy legalábbis behatoljanak a termoszférába 100 kilométeres magasságot érve el."

Az idei Miss Universe nemzetközi szépségverseny döntője előtt tartott "Nemzetek Viselete" vetélkedője.
Nektek melyik ruha tetszik legjobban?
További képek.
A magyar szépségkirálynőt matyóbabának öltöztették.
Egyébként a mexikói lány lett a "világ szépe" és Babinyecz Tímea nem jutott a legjobb 15 közé.Laretta | 2010.09.30. 19:42:58A magyar szép és jó csak semmi köze a népviselethez sajnos.... Na ezért nem akarok stylist lenni
Az ausztráliai Selyemmadár sem ma kezdte a csajozást: takaros lugast épít, melyet telihord kék színű cuccokkal, amivel jól leveszi a tojót a lábáról. Más lugasépítőknek a piros bogyók váltak be inkább, hiszen más ország, más valuta ;)Chamy | 2010.08.23. 12:25:02http://konyves.blog.hu/2009/11/03/joe_quirk_prudek_es_paraznak_reszlet
Én itt hallottam először a lugasépítő madárról. E könyvben Joe Quirk többször is előszeretettel hozza fel példának a természet ezen teremtményeit párkapcsolati szempontból.

Könnyű megoldás egy "bonyolult" problémára. ;)
Anthraxia | 2010.08.19. 22:00:24Meg a kis malacka mien gúnyosan vigyorog amikor a vékony szenved a súlytöblettel!

V8 Hotel - szálloda autóimádóknak Stuttgart mellett.
Angol cikk + képek.bungle | 2010.08.17. 21:02:55Már egy ideje sorban állt a beküldendők közt... :)









