
A mongúznak elfelejtettek szólni, hogy nem ő az állatok királya... ;)
sergi | 2014.09.09. 13:00:59Na jól van,most fejezd be :)
Remélem, így adják át a következő hazai stadiont... :)
I. C. Wiener | 2014.09.09. 18:00:32Régóta be lehetett tárazva :D

Először bizonyították tudományosan a telepátiát
Amerikai tudósok sci-fi filmbe illő kísérletet végeztek, két eltérő kontinensen lévő ember tudott az agyhullámai segítségével kommunikálni.bungle | 2014.09.24. 14:53:42http://motherboard.vice.com/read/scientists-found-a-way-to-email-brainwaves

Amit az allergiások sem tudtak: nincs is allergia!
Viszont gonosz háttérhatalmak célpontja vagy. Internetezők felfedték a parlagfű-allergia titkos titkát. 5 hihetetlen érv a parlagfű mellett.bungle | 2014.09.17. 15:21:37www.youtube.com/watch?v=nP_KMPgaWAc
dr. Biró Gyula FB oldaláról:
Az alábbi felhívás egy ingyenes segítő programot hirdet, egyetemi kutatási háttérrel. Kérlek Benneteket, hogy osszátok meg ismerőseitekkel, hogy eljusson azokhoz, akiknek szükségük lenne rá. A lájkolás itt nem elég, csak a megosztás segít! Köszönettel!
Pollen- és házipor-allergiával küzdő emberek figyelmébe ajánljuk!
Olyan pollen- és házipor-allergiás személyek jelentkezését várjuk, akik védettek vagy kevésbé kiszolgáltatottak szeretnének lenni az allergiás időszakban a por- és pollen-allergiájukkal szemben. Kéthónapos heti egy alkalommal vezetett, másfél órás program keretén belül megtanulhatják új módon kezelni allergiás tüneteiket.
A Károli Gáspár Egyetem Pszichológiai Intézetében, dr. Biró Gyula egyetemi oktató, klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta vezetésével, ECP ingyenes pszichológiai programban (vizsgálat - gyakorlati program

Egy brazil férfinek fordítva nőtt a feje, mégis boldog
7sleeper | 2014.09.09. 08:36:34egyébként Quake-ben is szerepelt, vagy csak a Dead Space-ben?

Rossz címre mentek ki a tűzoltók... ;)
Fiúk, belepisilnétek? :D
AeroMobil
MADve | 2014.09.08. 11:45:20mindössze annyi a baj vele, hogy kifutóra van szüksége, így a leghasznosabb aspektusa a röptethetőségének (történetesen, hogy egy dugót vertikálisan lehet elhagyni) elveszik. de ha nem vesszük figyelembe ezt a célt/indokot, akkor nagyon okos és szép kétéltű :)

„Meseautó” ;)
wookie | 2014.09.08. 18:56:11Szerintem csak el van játszva, de akkor is kurvanagy. :D

Budapesti túlélőtérkép pl. zombiapokalipszis esetére
Utolsó képen már a benzinkút is főbelövi magát. ;)Oliminor | 2014.09.07. 19:10:44Dehogy nézem! Sőt! Menekülök az országból, mielőtt körbekerítik elektromos kerítéssel és mindenhol állatsimogatókat nyitnak.

Oroszlánc-király ;)
Findzs | 2014.09.08. 14:57:25és ez mire jó? hogy el ne lopják a kocsit?
vicc :)









