
Hééé, valamit elvesztettél! ;)

44 óra alatt kinyomtattak egy autót
I. C. Wiener | 2015.11.10. 22:51:03http://3dprinting.com/food/edible-growth-food-printings-next-big-thing/

Ha nem lett volna a gyerek megverve, nem lennénk itt
Az ország leghiresebb polgármestere nem csak a homoszexuálisok, a liberálisok és a szabadkőművesek ellen harcol, de személyesen irányítja a falusiak és a főleg a gyerekek ideológiai nevelését is. Ha kell akkor felveszi a katonai gyakkorlót, és maga megy kiemelni a bántalmazott gyerekeket a családból.lilaflexninja | 2015.05.07. 10:06:41Kinek a nevében beszél? Ki az a mi?
Remélem az összes gyereke buzi lesz és liberális, és zsidóhoz megy hozzá egy meleg esküvőn.

Szint teljesítve ;)

Egy újabb cicás ház :)
Tooni | 2014.09.17. 15:16:54Biztos, hogy megfelelő környezetet tudnál biztosítani az autistának?

Budapest ill. Magyarország víz alatt! ;)
A klímaváltozásra hívja fel a figyelmet a World Under Water weboldal, ami a Google képei segítségével mutatja be, mi történik majd a Földdel, ha nem teszünk semmilyen drasztikus lépést a környezetvédelemért. Bármelyik magyar vagy külföldi településre rákereshetsz!beela | 2014.09.17. 16:42:53A klímaváltozás egy figyelemre méltó dolog, ez azonban egy hatásvadász szamárság kontárul megcsinálva.
Lhasa, Tibet, 3360 méteres tengerszint feletti magasság: derékig érő víz. Szegény Kalkutta, szegény Antwerpen!

Rózsaszín húsú alma - megkóstolnád?
Korábbi hasonló itt az Izén
Az alma, aki paradicsomnak képzeli magát - a génmanipuláció újabb „csodája”Tooni | 2014.09.17. 16:48:03Pirosbélű körte, ja, most hogy mondod eszembe is jutott, már ettem olyat. Nem tűnt azonban vadnak, de mindenképpen "génsebészet előtti" korból származott.

Dobszerkót valaki? A cintányér még fejlesztés alatt. ;)
tool | 2014.09.17. 11:43:33Ezt most nehéz elképzelnem, érdekes elgondolás:)
Lenne egy vagy több óriás lábdob és akusztikus megszólalás, vagy hogy gondolod?
Ha a hangosítás többi elemét túl akarod szárnyalni, ahhoz valami őrület nagy kockadob kéne. Plusz nem igazán tudod módosítani a megszólalását, kezelni a mély, közép magas tartományt, így beállítani az adott helyhez, további hangszerekhez. Plusz nem tudnád levágni a hang végét, így ha egy duplázóval tolnál rá valami keményet, egy állandó nagy robaj lenne a végeredmény szerintem, és akkor tényleg minden egyebet a dobhoz kéne igazítani. Így az minimális hangerő a dob megszólalása, mert ugye ahhoz lövöd be a többi hangerőt, mint egy próbateremben.

A legújabb okosóra ;)
És egy olyan, amiben még TV is volt - 1982-ben!lilaflexninja | 2014.09.16. 11:33:41Azért ez a tévés nagyon komoly, mi meg még pár évvel később is a hétzenés kvarcóráért voltunk oda!

A 10 legfurább felvétel a Google Street View képein
Findzs | 2014.09.17. 14:46:38ez hülye :)
http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/47427_kep?mode=search&search=google+street+view&all=1&position=4&large=1










lehetne nyitni egy szomszédokkal és/vagy egyéb élehetetlen emberformákkal kapcsolatos oldalt
gyorsan megtelne vele az internet
:-( ;-)
tudok olyan társasházi lakóról (ügyvéd hölgy, és tudtommal nem putricelli, lakást meg nem csak a hittérítők mutattak neki először), aki soha nem engedte fel vízzel a rendszert, tehát a gázkazán szépen kilyukadt.. villanyáram-fizetés meg nyista - szintén beköltözéstől.. és komolyan fel sem merült ám benne, hogy "hát b+ ég nálam a villany, csak nem közösből megy - de mégha úgyis lenne, akkor is csak kifizetem a fogyasztást". erősen csodálkozott állítólag, hogy van villanyórája. :-o (de az áramszolgáltató is elmegy a 'csába..)
fölöttünk lakik egy a hangerőssége alapján pornószínész (nyüzüge görcs egyébként), az minden általa nézett meccs minden góljánál mint az őrült úgy ordít.. (GÓÓÓL + JÓÓÓÓÓÓ).. kézilabdameccsnél is.. minden kibaszott gólnál.. úgy, hogy a játékosok is meghallják, ha kell: a téridőn keresztül is..
ilyenkor visszasírom a lakótelepet. ott 81 lakásból 9 lakás tulajai/bérlői voltak rohadt hülyék. most meg háromból kettő, nyolcból négy + rosszindulatú, gyerekes, nagypofájú illetve sunyi, és a maradéknak is minek társasházi lakás. hát fogyatékos hozzá nem egy..