
Múlt, jelen, jövő... (?)

Pórázon tartja a kis házikedvencét egy japán férfi... Hát nem aranyos? ;)
bungle | 2014.09.25. 09:21:43A videón egyáltalán nem döglöttnek néz ki. :)

10 dolog, amit nagyon gyorsan meg fogunk tanulni Latin-Amerikától
Orbán Viktor akár évtizedekig is a nyakunkon maradhat, a populizmus körforgásából szinte lehetetlen kitörni, a gazdagok pedig gondoskodni fognak arról, hogy látniuk se kelljen a szegényeket. Ez vár Magyarországra.
Egy utcai árus megpróbálta kivenni az intézkedő rendőr kezéből a paprika spray-t. Brazíliában az ilyen mutatványokat golyóval jutalmazzák. A „bátor” férfi később belehalt sérülésébe.vadonka | 2014.09.26. 13:36:49Ez pont olyan mint az, hogy nem minden cigány bűnöző de egy rétege az és emiatt a magyarok döntő többségében az az előítélet van, hogy mindegyik az. A rendőrökről is kb. ugyanígy gondolja egy jókora réteg, hogy egy (valahol) szükséges de rossz. Sajnos ez az ország pont nem az ahol a rendfenntartó erőre büszkék lehetnénk. Én meg ugye itt élek szóval nincs viszonyítási alapom más országok rendőreihez képest a miénk jó vagy rossz. Viszont abban igazad van, hogy az előítélet az rossz dolog.

Megdöntötték a teleportálás rekordját
Huszonöt kilométeres távolságra sikerült teleportálni egy foton állapotát. A két részecske összefonódása ekkora távolságban sem szakadt meg, ami jó hír a kvantumkommunikációnak.lilaflexninja | 2014.09.25. 12:08:26Én meg pont ma akartam beküldeni posztnak.
Amúgy nálam a "hazug" újságok mellett mindig van egy hihetetlen is, csak hogy meglegyen az egyensúly. Mondjuk a hihetetlent tovább is tart kiolvasni, mert kellenek közben szünetek, amikor az ember megnyugszik, meg azt a wc-n olvasom, valahogy ott jobban van kedvem hozzá.

Bár már tegnap beírtam ide, legyen belőle napi izés téma: valahol ironikusnak tartom, hogy a kis ferdeszeműek által éhbérért összerakott iPhone-okért egy földrésszel arrébb szemeteszsákokban várakozó, szintén kis ferdeszemű fizetett sorbanállók ácsorognak napokig.
Kivéve Londonban, az ötödik legnagyobb magyar városban, ahol „nagyot kaszált a magyar fiú az új iPhone-on”. (De legalább nem mosogatással...)bungle | 2015.10.02. 10:50:24The Uber-ization of everything: these guys make $1000 a week standing in line
www.youtube.com/watch?v=BtCA3BnYO7U

Megeszem a kalapom, ha nincs benne trükk... ;)
AVIREX | 2014.09.23. 15:17:33Erdekes formacio :)

Nekiütközött egy rendőrautó a fánkboltnak
A helyszín New Jersey volt, az áldozat pedig egy Dunkin' Donuts, illetve azok rekeszizma, akik szeretik a rendőrvicceket és az iróniát. :)Tóth József | 2014.09.23. 10:54:33Éhesek voltak... na oszt? :)

Jasmine Tridevil, a hárommellű nő
Nem, ez nem photoshop (mint pl. ez), a csaj plasztikáztatott magának egy harmadik mellet!
Szerintem csak szimulál... ;)
Tomi Demo | 2014.09.26. 15:09:430:47-nél a lényeg, hogy ne legyél útban... :D










A dolgozó asztalomon kb. csak egy laptop van állandó jelleggel, semmi más. Papír/könyv stb. ha nem használom akkor nincs rajta.