
Meg akarták tréfálni az öreg Lamborghini tulajdonost. Megszívták...
justil | 2014.09.30. 15:28:21Nagyon egyszerű, a párhuzam alapja pont az volt, hogy teljesen mindegy hány éves az ember és milyen autója van, stb. Ha azt látom, hogy valaki odakulázik a járgányra, az jobb, ha gyorsan tud futni. Tehát ha a videón egy fiatal nyikhaj lett volna a lambo tulaj, akkor is neki adok igazat, de így hogy öreg, így is.
Kis földönkívüliek Sydney partjainál? ;)
Magyar cikk: Az ausztrálok értetlenül állnak ez előttlilaflexninja | 2014.09.29. 08:12:45ÁÁÁ ez semmi, nálunk az erdőben szoktam látni tök furcsa zöld elterülő valamit a köveken, és még a fákat is megmásszák, szerintem így akarják bekebelezni az erdőt. Senki se tudja mik ezek, honnan jöttek. De a legfurcsább, hogy néha megjelennek kis piszkosfehér azonosítatlan akármik, és gyorsan nőnek, híznak, olyan mintha kalapjuk lenne, de szerintem az ufóirányítóközpontjuk. Félek

Bámulatos videó egy elképesztő szubviharról
A mágneses szubviharok sokkal intenzívebbek, fényesebbek és gyorsabbak, mint a “hétköznapi” sarki fény, igaz rövidebb életűek is. Kwon O Chul dél-koreai fotósnak Kanadában sikerült megörökíteni ezt a különleges és rendkívül látványos jelenséget.lilaflexninja | 2014.09.29. 08:18:57Nem lett volna egyszerűbb ennyit válaszolni, hogy "magas fényérzékenységet és tág íriszt/rekeszt állítottak be"? Nem mindenki ért a fotózáshoz, sőt még kevesebbnek mond valamit fenti betű/szám kombináció.

Azt hittem a golf nyugató hatású sport... ;)

Brékelés apával :)
Findzs | 2014.09.29. 12:26:57aranyos :)

A 10 legjobb filmes „átalakulás”
Szobabicikli | 2014.09.27. 11:57:10Itt Les Grossman, ki beszél? :D

Egy kis torna a kertben... ;)

Ilyen tanszék egyetlen európai egyetemen sincs
Debrecenben hozzák létre az első európai ajurvéda tanszéket, az erről szóló megállapodást szerdán írták alá a Debreceni Egyetem (DE) és az indiai AYUSH Akadémia vezetői.Resystanc3 | 2014.10.05. 01:09:40Jól mondod. :) Csak nagybetűvel kellett írnom és máris tudunk beszélgetni. Gyakrabban be kéne nyomnom a SHIFTET.

A randira egy picit meghíztak... ;)

Előtte jól felpumpálhatták őket! ;)
lilaflexninja | 2014.09.25. 12:45:00A punipú a legjobb.
Na de a wiki cikkben: az erőszakkal felfújt hüvely.... hát sok dolgot láttam már az interneten, de azért ezzel az aberrációval nem találkoztam még, még a japcsiknál se láttam ilyet, hogy puncit fújtak volna fel. Persze ami késik nem múlik.









