
Szörnyű baleset, de a sofőr túlélte! ;)
Nusihusi | 2014.09.30. 23:29:38A szélvédő viszont nem élte túl az esetet:P
Ugyan, kinek kellenek azok a béna ecsetek? ;)

Afázia szimulátor ;)

Nincs mese: cudar nyugdíjas évei lesznek
Nem kertelünk: nehéz jövő elé néz, ha 30-40 év múlva kell nyugdíjba mennie, és nem tesz félre tízezreket havonta. Jobb, ha már most megbarátkozik a gondolattal: az államtól olyan keveset fog kapni, hogy még akkor is összeszorított fogakkal kell küzdenie, ha egy-két lakás árát félre is teszi.ivivan | 2014.10.02. 13:12:38Ez a helyes hozzáállás! Sok sikert hozzá! (és ebben most semmi irónia nem volt - mindenkinek így kellene hozzá állnia; én is ezt teszem, pedig már elmúltak a 20-as éveim)

Asszem ezt hívják robbantott csirkének ;)
Donci | 2014.09.29. 16:20:56ez nagyon nagy :D

Hercegnő párbaj: Hófehérke és Elsa :)

Kő papír catapult ;)
Ditpet | 2014.09.29. 09:17:09Ez az assassin's creed miatt készült. :D
A klasszikus székely mondás szerint, a medve nem játék. A videó egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a tigris sem. (Emberünk a mutatvány közben életét vesztette).FatSnakeFoot | 2014.09.30. 13:40:37:D

A mai cukizé :)

Nem lehet csak naperőmű, mert éjjel is kell áram - állítja L. Simon
A Napra is éjszaka kell küldeni az űrhajósokat, ezt még a hülye is tudja...bungle | 2016.01.04. 11:24:10http://index.hu/belfold/2016/01/04/l._simon_laszlo_portre_miniszterelnokseg_fidesz_kultura_portre/









