
Egy kis büntetés... Looking For My Leopard
(úgy látszik ez ilyen büntetős hétvége ;) bungle)ndanika | 2007.08.27. 12:29:57Aranyos :D:D:D:D:D
Indiában ilyen mókás dolog a vonatozás.

Karóra, amiben van: 1Gb memória, FM rádió, bluetooth, 1.3 MP kamera + touch-screen. De miért ilyen bűn ronda??
three.d | 2007.08.21. 21:15:57Már nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet! Jó ez az óra, de azért na!

Egy 21 éves chilei lány napi 400$-t kapott, hogy egy üvegházban éljen. Úgy látszik ott ilyen a "reality show". ;)
DJ CSOTRY | 2007.08.17. 12:36:25jah ezt én is baválalnám csak rám senki nem lenne kiváncsi:)

Az (állítólag) első napelemes egér. Tényleg nem volt még ilyen?
ZomBeeZ | 2007.08.13. 13:35:40Basic Optical mouse forevah

Swing Wing
A 60-as években ilyen "remek" játékok voltak (?) :)))Slarioux | 2007.08.09. 21:43:07Én még mindig nem tudok betelni vele....beszarok...KELL NEKEM EGY ILYEN!!:DDDDD

Ha meglátsz egy ilyen táskát egy csajon, jobb ha futsz... ;)
alphadog | 2007.08.07. 21:17:57Na a nagy tablettázásban elfelejtettél írni... ;))
Ma olvastam qdb-n, egyből te jutottál eszembe:
"Vaze régen nem ment túl jól a csajozás. Rányomultam egy nőre és sikítva elmenekült. De az utóbbi 2 évbe fogytam. Lement 20 kiló háj, de visszajött 15 kiló izom, 5 kiló fanszőrzet:D
Most már jobban megy a csajozás. A nők még mindig sikítanak. De már nem tudnak elfutni."
:DDD

Jean Carlos Chera / Brazil
Még pár év és neki(k) szurkol majd aki szereti a focit! Itthon is jól jönne egy ilyen tehetség!!!eNMi | 2007.08.03. 12:00:40még 1 kis infó Rhian Davis-ról
http://www.sg.hu/cikkek/54080/videofelvetel_utan_kapott_szerzodest_a_kilenc_eves_fiu

Tudom, nemrég volt ilyen vízcseppes-virágos-fotós oldal, de ez nagyon bejövős. :)
Brian Valentine fotóicsicsilla | 2007.08.07. 09:25:52csoda hogy a bogàr fajtàjàrol mèg nem irt senki semilyen okossàgot!!!:X
Új funkció az Izén: Hozzáadás a kedvencekhez.
Minden regisztrált felhasználó elmentheti kedvenc posztjait, elég csak a poszt alatti Hozzáadás a kedvencekhez linkre kattintani! Ezután a Kedvenc izéim linken (fenti menüsor) megnézhetitek az elmentett posztokat, valamint meg is oszthatjátok azokat ilyen formátumban:
http://www.ize.hu/kedvencek/ide_jön_a_neved , vagyis pl. az én kedvenceim a http://www.ize.hu/kedvencek/bungle címen érhető el.
Írjátok a kommentekbe a tiéteket... :)Errtu | 2007.12.25. 16:35:00Chat-elni már lehet!!! ;)
[bocs, hogy így és most]









