
Mi a fura a képen? ;)
lb7 | 2010.10.20. 07:41:54nekem csak a szája volt elsőre fura...
Akciós wellness hétvége kültéri jacuzzi használattal
lb7 | 2010.10.18. 12:21:21nem hiszem, hogy befizetnék :P

Ha Marinak tíz percbe telik kettéfűrészelni egy deszkát, mennyi idő alatt fűrészeli ugyanazt háromfele?
Lássuk, ki okosabb egy tanárnál? ;)bungle | 2010.10.13. 11:06:24Néhányan itt is felhívhatnák Paulát. ;)
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=40116&c=-1&s=dd&p=1

A keményet szereti. Meg a nyitott kapcsolatot. :D
Phaeton | 2010.10.06. 17:56:59Ahogy látom, ez sem bebaszni szokta az ajtót...:D

Annyira rossz, mikor le kell vetni a kényelmes meleg, fürdőköntösre emlékeztető Snuggie takarót.
Ezt az igényt felismerve született meg a fenti találmány!lb7 | 2010.09.25. 11:12:17csajos változat is van? :D

Tűzijáték a zuhanyzóban :)
Laretta | 2010.09.30. 15:10:08Kegyetlen :D Mekkora idióta

"B+, épp meditáltam..."
lb7 | 2010.09.08. 12:32:57Tündéri :)

"Cicamosdatás" Iránban, az utcán.
Lazán kapcsolódik: "nagyon (koszos) kígyó!". ;)Tooni | 2010.09.08. 15:19:08Egyben hálózsák is :D

Ha ide kattintasz, megtudhatod mi is az a "bubbling"! :)
bandee1219 | 2010.09.13. 08:07:35A mellnél maradt egy folt.
És még azt mondják hogy a patkányok piszkosak és betegséget hordoznak... Hát tessék, itt az ellenpélda! :D (bár én még akkor se csípem őket).Nas | 2010.09.30. 19:57:57xD "Uuuuu, what does this botton doooo?"
Én már a spam-áradatot vártam...de nem érdek, hanem szorgalom hajtja...és úgy látszik, Duracelles...









