
"Das Supertalent" :D
macska | 2010.09.29. 18:27:152:27-ig bírtam, úristen!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez nem normális!!! Hülye állat!! Ha valódi meg is érdemli a fájdalmat, ha ennyi esze van!!!
Dan Savage és párja, Terry elindították az "It gets better!", magyarul a "Lesz ez még jobb is!" programot, melyben nyíltan vállalják homoszexuális kapcsolatukat, és mások történetét is várják.
A program célja, hogy a homo- biszexuális, és leszbikus fiataloknak erőt adjanak ahhoz, hogy túléljék a megaláztatásokat, és terrorizálásokat, amiket a középiskolákban élnek át.
Szóval nyilván nehéz nem hetero szexuális fiatalnak lenni, de Savage-ék és még sokan mások is üzenik, nyugi, sokkal jobb lesz majd az életed.Tooni | 2010.10.03. 22:14:57Én a számüzeté...akarommondani exportálásukkal egyidőben leállítanám a termelésüket, így csak nőhet majd az értékük, árverésekre kerülnek, s majd egy lapon említenék őket egy Picassoval vagy Stradivarival, akkora ritkaságszámba mennének.

Annyira rossz, mikor le kell vetni a kényelmes meleg, fürdőköntösre emlékeztető Snuggie takarót.
Ezt az igényt felismerve született meg a fenti találmány!lb7 | 2010.09.25. 11:12:17csajos változat is van? :D

Rémisztő leletek, melyeket az UFO-knak tulajdonítanak

Hangya-halálspirál avagy a kollektív viselkedés buktatói Egy érdekes jelenség, amely a búcsújáró lepkék hernyói és bizonyos rajokban élő halfajok mellett a vándorhangyáknál figyelhető meg, amikor is a fő rajtól kommunikációs zavarok miatt leszakadó kisebb (vagy olykor nagyobb) csoport tagjai mind egyszerre kezdenek el egy adott irányba mozogni, és akár napokig is elköröznek így, míg a végkimerülésben el nem pusztulnak, hacsak persze egy-két egyednek nem sikerül kiszabadítania magát a kollektív tudat béklyóiból (amely mindegyik dolgozó fejében azt visszhangozza: „mindig csak kövesd az előtted lévőt”), megtörvén ezzel a „halálspirált”...

Szellemváros Veszprém mellett - egy volt orosz laktanya.
BullFrog | 2011.03.04. 16:42:58Hétvégén voltunk lent. Annyira "Szellemváros", hogy legalább 1 gyárat, 2-3 irodát láttunk, és elég sokan dolgoznak kb 50-100 méterre, és jó pár autó is volt a parkolókban. :) Úgyhogy nem kicsit csalódás volt, mert nem erre számítottam.
Az enyészetről annyit, hogy teljesen lakhatóvá lehetne tenni hajléktalanoknak kb 1 hónapos munkával. Annyira lett az enyészeté, hogy jobb állapotban van, mint a veszprémi/pesti lakások jó része. A vakolat nagyon jó állapotban van korához képest, nincs penész, és az ablakok is helyenként bent vannak, amit a gyökerek be nem törtek még.
Annyi kivetni valót lehetne találni, hogy nagy a fű/fa/bokor, kb mint a nyaralóban tavasszal, de az is eltűnik 1 délután alatt.... :)
Egyébként Szentkirályszabadjánál a lámpa után nem sokkal balra, jó 2km-t murvás/földes úton menve lehet bemenni. Sehol egy tiltó tábla / sorompó / lánc, simán be lehet menni akár teherautóval is (sőt, GPS vitt be). Itt van egész pontosan:
http://maps.google.com/maps?q=47.080353,17.982396&num=1&t=h&sll=47.061806,17.972834&sspn=0.006295,0.006295&ie=UTF8&ll=47.080337,17.982398&spn=0.006013 ,0.00707&z=17
kb 15 éve sokkal izgalmasabb volt a régi laktanya a Haszkovó után, de azt is 1 nyár alatt teljesen felújítottak, és 1 hónapon belül megindult az élet. Simán lehetne hajléktalanoknak ezeket a lakásokat használni.

Összetett poszt.
1. Ismeretterjesztés: Mi az a cicisbeo? (lásd posztkép)
2. Állati jók: egy remekül beszélő madár, a Beó. Leírva még itt. Egy hangminta pl. itt.
3. Egy enyhe kis bébz beütés a posztképen.lb7 | 2010.09.22. 10:06:23jujj...ez nem nsfw?

Meglátjátok híres popsztár lesz... ;)
tour | 2010.09.22. 12:13:460:46ig bírtam. Csak addigra tudott leesni a tantusz a sokkhatástól hogy ez fiú vagy mi..... Vessünk véget a webkamerák kereskedelmi forgalmának!

Nkuya Sonia & Szecsődi Karcsi - Hányszor mondjam
A "dal" hallgatása olyan érzés, mint a "kettős fronthatás". A folyamatosan látható melegfronti hatás mellett, időszakonként erős hidegfront járja át a testünk minden porcikáját, melynek kellemetlenebb tünetei is jelentkezhetnek úgy, mint fejfájás, hidegrázás, hányinger. Persze akik nem érzékenyek a frontokra, azoknak ez meg se kottyanhat. ;)
Street Gay Fighter 4
"Úgy ütsz, mint egy lány!" ;)Gyurci | 2010.09.17. 14:08:58ilyet kb oviban "játszottunk" :D
alfahím-harc -.-"









