
Amikor drágul a benzin, szinte mindennek nő az ára. Ha viszont sokkal olcsóbb a gáz és a benzin, mint egy éve, miért nem olcsóbb minden?

Lagzi Lajcsi a börtönben sem tétlenkedett, írt egy ilyen szívhez szóló dalt, amitől a te szíved is megreccsen!
Nem csoda, hogy olyan gyorsan kitessékelték... ;)norbertvincze | 2016.03.19. 08:19:22http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/nemet-oldalon-hirdeti-a-birtokat-lajcsi-elkepeszto-aron/sn7lym5
Az Oregon államban élő Justin Wilkens nem is sejtette, hogy milyen kalandoknak néz elébe, amikor 2012-ben motorra ült. Nem spórolt a sebességgel, és néhány záróvonalas előzést is bemutatott, azt viszont nem tudta, hogy egy civil rendőrautónak is elment. Aki aztán utánaeredt...Peterke91 | 2016.02.05. 14:26:56hogy egy civil rendőrautónak is elment. ez mit jelent?

Ökörségünk - a klip
thisisreal | 2016.01.28. 11:23:00Elírtátok a post szöveget!
Ja hogy direkt volt? ;)

Ilyen az, amikor a nyugdíjasnak álcázott háromszoros rali-világbajnok, Petter Solberg Mercedes-szerelőket szívat :)
Nusihusi | 2016.01.26. 01:32:41Gyors nadrágcsere:D

Kontor Tamás szerint eddig rosszul értelmezték a Magyar Himnusz tempóját
„...most eljátszom a Magyar Himnuszt Erkel Ferenc eredeti kéziratán megjelölt tempóban (Andante Religioso = 76-108 bpm, az enyém 80 bpm). [...] a Magyar Himnusz legelterjedtebb változatát egy 50-60 évvel ezelőtt félreértelmezett tempómeghatározás miatt, ami kb. 60 bpm volt akkoriban. Ezzel együtt mind a mai napig ez a lassú, sirató jellegű megszólalás csendül föl legtöbbször!”kalocsai.tamas | 2016.01.22. 21:36:01Vikidál verziójánál mindenesetre ez is jobb... :P

Il Ferro sztori folytatódik, csak kicsit másképp ;)
rermo | 2016.01.19. 17:41:56Ok ... ezt is értem , de akkor ha ez akkora ötlet hogy na ... miért nem működött Magyarországon ??? Meg volt a reklám , gondolom irodájuk is volt erről beszélt az egész ország .... és mégis nagy bukás lett . Valaki vagy valakik idő előtt vették ki a pénzt vagy eleve nem életképes az ötlet ???

Egy brazil nő rajtakapta férjét, amint éppen megcsalja, ezért a szeretőt elrángatta egy hídig, majd ledobta onnan
Nas | 2016.01.19. 19:04:29Ezt én sem értem, hogy miért nem a kedves párját veszi elő ilyenkor sok ember. Nem a szerető ígérte, hogy hűséges lesz...

Ezt érzem, amikor chilis bab után kocogni megyek...

Nem bejelentett taxistüntetéssel indult a hét Budapesten
Mi bajuk a taxisoknak?
Addig tüntetnek a taxisok, amíg letölthető marad az Uber
Itt vannak az Uber miatt tüntető taxisok követelései, és ez az egyik legerősebb szöveg, amit idén olvastálbungle | 2016.06.13. 14:37:50http://444.hu/2016/06/13/doentoett-a-parlament-blokkolhato-lett-az-uber-alkalmazasa










Ennyi az egész, persz adót kivetni mindig könnyebb, mint gondolkodni."
Gratulálok, az ilyen hozzáállás teszi tönkre a magyar gazdaságot. Ha nem veszed meg a hazait, mert szerinted az import jobb és olcsóbb, akkor ne is várd, hogy a hazai javuljon, kevesebbe kerüljön. Ha nincs eladás, akkor nincs bevétel. Az árat próbálhatják csökkenteni, ami vagy a termék hígítása, vagy a dolgozók leépítése közül választható. Amiért megint csak nem fogod megvenni. Ez az ördögi kör idővel kinyírja a maradék hazai termelőket is, és akkor majd azon sírsz, hogy az állam nem tett semmit, hogy megvédje a haza gyártókat.
A fillérbaszóság ami miatt nem tudnak lépést tartani a hazai gyártók az importált szarokkal. Persze lehet, hogy keserű lessz az ember száj íze, hogy nem a 100 ft-al olcsóbb sonkát veszi és ízre lehet rosszabb, de a lejtőn nehezebb felmenni, mint lecsúszni...