
Van valami problémád?! Beszéld meg a kutyámmal!

Idétlen időkig ;)
eospower | 2014.10.07. 10:30:14Minek gyúr, az izmai úgysem fejlődnek? :D

„Egy óriási bálna követett minket a vízből kiugrálva!”
(jajj, már megint összekevertem a linkeket, szóval a kép innen van... :))
Végre itt nem zavarnak a hülye autósok... ;)
AVIREX | 2014.10.04. 07:57:33Ez az igazi triálozás :)

8 évvel az első Animation vs Animator után itt a 4. rész! :)

Hipp-hopp, újra jön Schmuck! :)
Schmuck Andor & Aradszky László - Nem csak a 20 éveseké a világTomi Demo | 2014.10.06. 15:19:35Ezeknek semmi sem ciki...

Az akupunktúra nem működik
Nyakfájásra talán jó, másra nem. Hatása csupán placebohatás, viszont a tűszúrásoknak vannak veszélyei. A tudomány mára leszámolt a 20. század egyik nagy alternatív gyógysikerével.bungle | 2015.11.18. 14:10:32http://index.hu/tudomany/2015/11/18/feldobom_semmi_leesik_gyogyszer_mi_az/

Lajcák ;)
7sleeper | 2014.10.02. 18:48:33Bódy Sanco ;-D
cirmos cica lajh,
fotóboltolt vajh?

Biciklis madártávlatból ;)
bungle | 2014.10.06. 22:14:58:DDD

Fogászat 8-tól 16-ig. Látásvizsgálat ugyanitt, ugyanebben az időpontban. ;)
FatSnakeFoot | 2014.10.03. 01:08:16Életem során eddig csak egyszer kellett urológián megjelennem. A doki olyan 92 éves bácsika lehetett.
Azokat a gondolatokat most nem írnám le, amik akkor az eszembe jutottak. :D










URL: http://www.youtube.com/watch?v=6ASrqfY65Jg
Szöveg: "Be akarsz ugatni? beszéld meg a kutyámmal ;)"