
Dj Deák Csabi - a makói Tiesto életműve négy percben
Van itt Gigi D'Agostino-tól Tiesto-n át Paul Van Dyk-ig minden, nem beszélve a szerelmes dundi Bettikéről és Vanesszáról!gomama | 2014.10.19. 13:27:35Igen, Köszönöm szépen, igyekszik az ember! :) Igazából adta magát a feladat, nem volt nagyon nehéz ügy.
Géphentelős szívatás. Jelentkezzen, aki nem fosná le a bokáját! :)
bungle | 2016.06.15. 13:17:34Valaki már elég ilyen videót látott... :D
https://youtu.be/WHiijtImkyo?t=1m53s

Árvaháziak lehetnek, nem láttak még anyóst ;)
hawkeye | 2014.10.17. 09:18:50...pálya...
:)

Kiscsaj jól nyomja! :)
godzsy | 2014.10.16. 19:45:29Engem is ez zavar. Köszönőviszonyban sincs a látott mozgás a zenével. Inkább hagyták volna alatta az atmoszféra hangját. De ha ott is ez szól, akkor legalább a ütemre/dallamra mozoghatott volna.

Végre egy focista, aki használja a fejét! (nem Zidane) ;)

Úristen, a tinilányok mindig ilyen undorítóak voltak?!
Valóságos ámokfutásba kezdtek a One Direction rajongói, amikor megtudták, hogy az egyik tag hányt.bungle | 2014.10.15. 19:45:33Japánba kellett volna születned. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/48065_ (vigyázat, eléggé NSFW!)

Japán didibár ;)
Nem akarom tudni, hogy a vörösbort hol adagolják...vbk | 2014.10.17. 07:37:08Erről a posztról egy baromi jó film jut az eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=gspExUy4u7A

Egy nyíregyházi gyermekorvos tapasztalatai Angliában
Csemegekaraj | 2014.10.17. 14:36:08Megkésve, de köszönöm!

Az okostelefon után itt az okosfegyver? ;)
sztewe | 2014.10.16. 21:04:31nekem is, az alien filmekbe használt smartgun azért ennél egy fokkal jobb :D

Alekosz a HUNGARO FAKTOR
dns87 | 2014.10.18. 00:32:32"Te haladéktalanul távozzál a magyar közéletből..."









