
Így repül ki az autóból az, aki nem használja a biztonsági övet!
Gud | 2014.10.20. 11:19:46Arról nem is beszélve, hogy ha egy ütközénél kinyílik a légzsák, öv nélkül az is lehet hogy többet árt mint használ
„A belső sávban döcögsz, köcsög?!” ;)
zed911 | 2014.10.20. 12:48:58Igazad lehet, de minek indexelt? Idióta mindkettő.
Mindkettő jogsiját elvenném, fekete autós meg börtön...

Így kell tolvajt fogni!
FatSnakeFoot | 2014.10.20. 01:45:15Itt is lehet látni, hogy a fa testápoló milyen hasznos kis személyiség fejlesztő segédeszköz.

Upsz, upsz, és upsz
AVIREX | 2014.10.22. 22:04:23Átmész a piroson, a másik satufékez oldalról, akibe hátulról belerongyolnak jól. Kit vesznek elő? :)
Akkor jön az ismert szöveg, hogy hát de az még nem is volt piros, sőt sárga se, éppen csak hogy sötétzöld :))))

Kőszívűek... :)

Tehát mégsincs „haspók” :)
A legnagyobb oldalak is beszopták a hírt, miszerint a 21 éves ausztrál Dylan Thomas hasán egy pók mászott a bőre alá a bali nyaralása alatt.
A NAV-elnökét és több magyar adóhatósági vezetőt és üzletembert kitiltottak Amerikából
Magyarországról mikor tiltják már ki őket? ;)norbertvincze | 2015.03.25. 10:17:12https://www.facebook.com/szelbernadett/photos/a.171247126321571.34423.160102384102712/731981796914765/?type=1&theater

Vigyázat, narancs riasztás... avagy ne dobáld a narancsot! ;)
rullet2002 | 2014.10.18. 09:12:41sandy jerk

Nézzétek, milyen aranyos madárijesztő! ;)
rermo | 2014.10.17. 18:34:56Na ez is pont aktuális .... közben kiabálnia kellene , hogy .... " Ebolás vagyok .... ebolás vagyok !!!! "

Randy Orton odaver! :D
Tomi Demo | 2014.10.18. 00:01:00"Színész, nem?"









