
Egy újabb őrült sofőr
T boy | 2014.10.22. 15:03:50Már nem lehet megnézni.:(
Előkerült a G(r)if(f)endél ház lemezgyűjteménye :)

Alien egy „kicsit” másképp :)
Livivs | 2014.10.21. 14:18:15"Yoda, you son of a..." XD

Amikor már a számlát is hamisítják - kínai trükkök Budapesten
Egy vállalkozó megelégelte, hogy egyes kínai kereskedők nyomokban sem fizetnek adót, a számla olyan ritka tőlük, mint a fehér holló, ha pedig akad is, néha kínai nyomdában előállított, sorszám nélküli, szabálytalan, esetleg képeslap hátoldalát használják erre. Időpontot kért és kapott a nemzetgazdasági minisztertől, elmondta, hol lehetne fülön csípni az adócsalást nagyüzemben nyomó távol-keleti árusokat, erre az adóhatóság egyik elitegysége két hét múlva hozzá szállt ki ellenőrzésre. Ezermilliárdok nyomában.tjunior | 2014.10.21. 14:09:59Nehéz nem párhuzamot vonni a kitiltási-botránnyal.

Kamaz-lak, komázlak! ;)
Szancso | 2014.10.20. 18:16:30Belül famaz. :)

Nem egyszerű munka, de azért biztos sokan vállalnák! :)
godzsy | 2014.10.20. 23:40:57Most már tudom, hogy Lucas róluk mintázta az Ewokot. :)

Kuss, amúgyis vízalatti fotókat akartam készíteni!
hawkeye | 2014.10.21. 10:55:13
Na most mi van abban, ha valaki halakkal akar szelfit csinálni?

Mai cukizé: Ááá, ezt úgysem hiszem el! :)
Szobabicikli | 2014.10.21. 12:41:22Cukimuki, de csak egyszer...és akkor... szóval inkább ne.

Felvonultak a Roma Büszkeség Napján
A követelésük, hogy kerüljön be a Nemzeti alaptantervbe a roma kultúra és a roma holokauszt is.duckslayer | 2014.10.21. 20:54:19DÖGÖLJÖN MEG AZ ÖSSZES CIGÁNY!!

Árversenyt indít a Digi a mobilpiacon
Vajon a többi szolgáltató mit fog szólni ehhez?hawkeye | 2014.10.21. 13:26:35Már így is legalább féltucatnyian hallgatnak le. Számít, hogy eggyel több...? :)









