
A mi gyerekeink már ilyen undorító szörnyecskékkel játszhatnak karácsony este! Genetikailag módosított tamagocsi. :)
roland66 | 2007.11.15. 23:25:39kösz hogy fejbe akartál ba**ni 1 kővel...
Lányok, asszonyok!
Tudtok ilyent?Schabee | 2008.01.06. 17:33:28ez jó ez a reklám de először én is másra gondoltam :)

Lada Niva, mint orosz búvárautó. ;) (tényleg ilyen rosszak az utak arra? :))
bandee1219 | 2007.10.14. 19:17:12Az első kép nagyon komoly!

Viva Caligula - egy kis gyilkolászás Rómában.
Ha van mikrofonotok, ordítsatok bele, ilyenkor a főhős nagyobbat sebez! :Ddilidoki12 | 2007.10.15. 13:11:12KIRA faxa
neon jó

Nah, most már ilyen is van: átlátszó béka. Következő lépés a láthatatlan ember lesz? :D
Lorica | 2010.08.07. 20:24:23:D

Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!
Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.Balázs | 2007.12.26. 23:37:47komoly a cucc:D

Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)
(ilyen úszó kígyó már volt régebben itt - bungle)Menyet | 2007.09.20. 13:58:52én bírom az ilyeneket ;) Király

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kókusz rák (vagy pálmatolvaj). Vajon milyen lehet a kókuszos rák szilvaszósszal ilyen rákból? :D

Ki gondolná, hogy egy férfi wc-ben ilyen mókás dolgok is történhetnek? ;)
Kanka | 2007.09.02. 22:40:16a humor felső foka...ajánlom Zsiros barátomnak.

Merevlemez 1956-ból 5Mb kapacitással... ilyenből 500 gigásat! :)
bungle | 2007.10.11. 21:40:04Lőcs küldte:
1GB - Akkor és most...
http://m3.bestpicever.com/pics/pic_11905866446435.JPG









