
Fül nélküli nyúl született Fukushimában, nem is értem, miért...

Itt a húsvét és egy újabb
vibrátotippelős post. :PLaretta | 2011.11.06. 21:16:09Vibráto... :)) Masszírozós izé ;) :P

Itt a húsvéti nyuszi!!! :D
baat | 2011.04.26. 09:06:43:D
Így csinálnak bizniszt a szülők a pszichológusoknak.

30 Second Bunnies - Kill Bill
Mr.T. | 2011.04.14. 02:23:12Ezt a postot leszámítva is haccá, szóval tökmindegy. :)

Nem "Izélsz", érted? :-)
Nusihusi | 2011.03.30. 22:58:29Nagyon cukkancs:) Ne Izélj, hanem játssz velem:D

Kisvakond és a születés.
A harmadik perc után kezd érdekessé válni. :DNas | 2011.03.24. 00:09:13:D Fly, Krtek, FLYYYY. :D

Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
BusKeyCome | 2011.02.14. 14:57:23Lehet, hogy pont ez a helyzet a kisasszonnyal.

"Jól van, jól van, már veszem is fel a munkaruhám..." ;)
CRaPtRaSH | 2011.01.05. 12:35:24nem hiszem el, milyen tuskó vagy...
azt hittem titokban marad...
:(

Csak saját felelősségre, erős idegzetűeknek!!!
Szörnyű, hogy az állatkínzás divattá válik... (inkább nem írok ide mást....)bungle | 2016.03.04. 20:19:54Haverom tegnapi sztorija:
"Reggeli kutyasétáltatás közben találtam egy kóbor kutyát, chipolvasóért vissza, kivételesen volt is benne, és még a telefonszám is stimmelt, ráadásul fel is vették, és érte is jönnek majd délután, meglepő, de ok, ez rutin. No de ami ezután jött...
Miközben az elveszett kutyát próbáltam magamhoz édesgetni a Kis-Duna parton, hallom, hogy a saját kutyáim valamire nagyon rá vannak pörögve a nádasban, és a sokadik hívásra sem jönnek ki. Bemásztam, és jó mélyen elrejtve a bozótban, nehogy valaki véletlenül is megláthassa, találtam egy kis táskát. Benne egy még élő nyuszival! Valami aberrált, kretén seggfej, ahelyett, hogy elajándékozta, de legalább szabadjára engedte volna, kidobta a gondolom gyereknek vett nyulat, de úgy, hogy az ne szökhessen meg, és ott haljon szomjan. Úgy szeretném néha, ha megint lenne karóba húzás!"
Szerencsére azóta a nyuszi jó helyre került:
www.facebook.com/elsonyulmentoalapitvany/posts/1779302255624305

Ha ezt Whitney véletlen meghallja, akkor szerintem újra a kábszerhez nyúl. ;)
Németh István | 2010.11.11. 06:43:55ez nagyon ratyi ez a hájpacni nagyon szer miért kelv ijen szar videokat felrakni anyira ciki










inkább, mint hogy nyúl nélküli fül szülessen :D