Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6262
Bébz
9608
Cikizzé
4640
Dubya bá
58
Egyéb izék
5939
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1898
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2948
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1021
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1595
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Orosz reggeli. ;)
orosz
oroszország
reggeli
kenyér
fűrész
fűrészel
megfagyott
fagyos
hideg
0
+1
-1
megosztás
2010. 03. 19. 13:45 |
Videósdi
|
Mr.T.
|
9560
|
10
Facebook
Twitter
E-mail
naphtha08
2010. 03. 21. 02:44 | #10
Ilyen a szibériai kétszer(s)hült.
0
VÁLASZ
BullFrog
2010. 03. 20. 17:12 | #9
Ha berakom 1 éjszakára a mélyhűtőbe, pont ilyen, sőt gyanúsan hasonló
0
VÁLASZ
Mr.T.
2010. 03. 20. 12:24 | #8
Mert a reggelikészítés női munka, és nincs hozzászokva. :D
Előzmény:
Osdset (7)
0
VÁLASZ
Osdset
2010. 03. 20. 08:18 | #7
Húdeszarazafűrész!
És milyen ügyetlenül használja. :)))
0
VÁLASZ
Jokker
2010. 03. 20. 07:07 | #6
Hát ez a kenyér nem fog megromlani egykönnyen.
0
VÁLASZ
sexdealer
2010. 03. 19. 23:17 | #5
Szibériai családi pillanatok:
"AnyúÚÚÚÚ! Flexelsz nekem egy szelet kenyeret???"
0
VÁLASZ
Tóth József
2010. 03. 19. 21:02 | #4
Hm. És még meg is kell rágni...
0
VÁLASZ
sipijoe
2010. 03. 19. 16:28 | #3
kurva hideg lehetett!
0
VÁLASZ
dude
2010. 03. 19. 14:34 | #2
Megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel, de ilyennel! :D
0
VÁLASZ
Zeppelin01
2010. 03. 19. 14:13 | #1
Kenyérfagyi
0
VÁLASZ