
Ez a 200 méteres palánkra dobás tuti nem trükkfelvétel

Itt egy nyugis kedd reggeli program
Élő közvetítés arról, ahogy norvég vonat zakatol.Dmckayals | 2018.01.23. 15:45:01Nálunk ez is késik... :D

Nézegess mikro-világokat extra nagy felbontásban

A már csak nevében Dakar-rali még mindig gyönyörű

Mit csinálunk ma uram? Drogtesztet! Remek, és milyen drogokat tesztelünk?

Ennél csúnyább BMW-t még nem láttam
Még A Fiat Multipla és a Project Redspace is szépnek tűnik mellette.nkmedve | 2018.01.23. 00:18:18Ez így már mindent megmagyaráz :)

Postaláda a víz alatt
Na, hol máshol?
Meditálj a KFC-vel!
Vagy csak simán élvezd ezt a fura drogos tripet, amit a gyorskajálda az új reklámjának szánt.
Egy ilyen kemény kaja biztos megfekszi az ember gyomrát

Gondolkoztál már rajta, hogy mit csinálnak az űrhajósok ha unatkoznak?










A szerteszét heverő labdákból látszik, hogy elég sok próbálkozás volt a bemutatott dobás előtt.
Egyébként általános iskolai tapasztalataim alapján az ilyen lefelé pottyantós dobás lényegesen könnyebb, mint szemben eltalálni valamit. Csak mi nem 200 méter magasból dobáltunk, hanem 15 méterről.