
„Haggyá má, nem látod hogy telefonálok?!” ... és így lett vége egy eszméletlenül romantikus kapcsolatnak. :D
Tooni | 2013.05.10. 20:38:13na jó, a zene miatt lett letiltva
Csuklasz? Igyál egy üccsit! ;)
cila | 2013.05.09. 07:18:44Jó. Lehetne ezt tovább fejleszteni?
Például: Képviselő úr, választó kerületében, fogadó óráiban, kinyújtja kezét egy szűk ablakon (Őt, miként most, akkor se lehet majd látni). És kamera számolja meg, hányan jönnek oda és szorítanak vele kezet.

Harminc percig próbált parkolni egy belfasti nő
Néhány belfasti egyetemista április 25-én arra lett figyelmes, hogy egy nő az utcájukban nagyon szerencsétlenkedik a parkolással. Tizenöt perc után felajánlották, hogy segítenek, de a sofőr nem élt a lehetőséggel. Így hát visszamentek a lakásba, és videóra vették, ahogy még negyedórán keresztül szenved, hogy egy óriási helyen letegye amúgy nem túl nagy kocsiját.Nas | 2013.05.07. 00:10:39Egy nő is tudhat jól parkolni (ahogy sok férfi is parkol bénán...). Nyilván ha maga mondja, hogy nehezen megy neki, akkor lehet, hogy még örülni is fog, ha felajánlod, hogy segítesz, de amúgy köcsögség ezzel előhozakodni.

Ne zavarj, épp lopok!
A törvényjavaslat értelmében nem lesznek megismerhetők azok a szerződések, döntést megalapozó dokumentumok, amelyeknek kiadása túl sok munkával járna az adatkezelő szerv számára. A törvény nem pontosítja, hogy „a túl sok munka” mit jelent, így a gyakorlatban a hivatalok dönthetnék el, hogy kiadják-e a kért adatokat vagy sem. Ez tökéletesen szembemegy a közpénzek költésének ellenőrzésével.Samu. | 2013.05.01. 23:31:58noo problem, a magyar szereti ha seggbekúrják

Zombieland (a sorozat)
A 2009-es filmet eredetileg sorozatnak tervezték, csak nem láttak benne elég fantáziát a csatornavezetők, így lett belőle film. Végül most az Amazon csinálta meg a sorozatot. A sztori két héttel a film után játszódik. Az első részt, melyet a Trancsírák-kal híressé vált Eli Craig rendezte, bárki ingyen megnézeti ide kattintva.Samu. | 2013.04.22. 22:19:33regisztráltam, úgyis rám fért már egy amazon reg.
a végére egész jól átjött a film hangulata, bár érződik rajta, hogy nem akartak sokat költeni a maszkokra.. kár hogy a színészektől azért nehéz elvonatkoztatni. Woody Harrelson sokkal jobban átjön, a jócsaj szerepe végülis mind1 kb egy kategória külsőre, viszont a nyomi srác nem tudja még úgy eladni magát mint Jesse Eisenberg. Little Rock meg ahogy figyelem most se kap túl sok szerepet, azt nem ronthatja el. Jó lesz ez, nem rossza a koncepció, én várom a folytatást

Így készül a szappanoperák
nyálasmegható jeleneteinek zenei aláfestése! ;)Nusihusi | 2013.04.18. 10:32:09Azt hittem, hogy macskanyávogás lesz az a zenei aláfestés:D

Plusz egy kávé a rászorulóknak
Fizessen ki két kávét, igyon egyet, legyen jótékony!
Szerinted mennyire lesz ez népszerű Magyarországon, nem fognak visszaélni ezzel a lehetőséggel?Nusihusi | 2013.04.13. 19:05:53Ez nagyon jó kezdeményezés:)

Észak-Korea rakétát mozgatott a parthoz
Észak-Koreának van a legtöbb tengeralattjárója, a legsűrűbb légvédelme és a legnagyobb serege. Inkább a mennyiség, mint a minőség dominál, de katonai erejük így is elképesztő.
Az atomfenyegetés nem játék
Szerintetek lesz csihi-puhi Észak-Korea és Dél-Korea ill. az USA közt?
Egy igazi kolozsvári jutyubos Kusturica figurára akadtam. Itt a sztorija: Nelson Mondialu, a kolozsvári maffia-arc rájött, hogy lassan nincs mivel megrágja a húst, így elhatározza, hogy felkeresi Palit a fogászt...
...és elindul kétszázzal.
Mikor megérkezik Budapestre úgy dönt, hogy még egy utolsót vacsorázik a kirohadt, de megszokott fogival, viszont tervét meghiúsítják a budapesti cigányok. A lóvé a prímás zsebébe vándorol, marad a jókedv, a rohadt fog, s a pezsgő.
Az látszik, hogy a harmonika nem egy magyar specifikus hangszer, de a hegedűjáték kifogástalan.
Összegzés: ő már régen megtért Istenhez.
THE ENDginobacsi | 2013.03.25. 15:43:51látom van aki még nem vak és elfogult...ott a pont...:-)))

Így rakták össze a világ legnagyobb hajóját - 76 másodperc alatt ;)
cappuccinox | 2013.03.24. 18:25:00Nagy dolog.... Mi a négyes metrót 76 év alatt összerakjuk... :)









