
Szűcs Richárd - Csillag Születik
Tooni | 2012.05.05. 18:18:34Atyaég, egész idáig magába fojtotta ezt a fájdalmat...
Fogyis csipsz, belélegezendő :D
rockerviktor | 2012.03.20. 23:24:24Valahogy mindig is szánalmasnak tartottam ezt a 30% chips hisztit.
Ez azért van, hogy ne törjön össze mire eljut hozzád.
Akkor bezzeg azért sírna mindenki, hogy krumpli-port kap, ha tele lenne a zacskó...

Az eltévedt underground rapper meséje.
brier | 2012.03.20. 17:00:14http://www.youtube.com/watch?v=z3pPAsfdeUI
tessék akkor inkább ez, ennek nagyobb a hihetősége :D

Interaktív béka ;)
Eljátszhatjátok rajta a Birodalmi indulót (Star Wars - The Impreial March) a következő számokkal a billentyűn:
6 6 6 8 5 6 8 5 6, 3 3 3 2 5 6 8 5 6
brier | 2012.03.17. 08:37:50szegény
Pizza Roulette - az új-zélandi Hell Pizza játékának a lényege, hogy az egyik pizzaszeletre a világ legerősebb chilije kerül. A felelősséget nem vállalják. :Dbrier | 2012.03.14. 12:41:03neki biztos nem de az öcsém nem is terhes XD

„Intézzétek úgy, hogy balesetnek tűnjön!”
Purple | 2012.03.14. 07:24:38hogy sunyul :DDD
végén:
- te láttál valamit?
- nem (fejrázás)
- jó én sem (fejrázás)
:DD

Belső Föld? Holográfikus Világegyetem?
Itt egy film a párhuzamos univerzum elméletéről.norbertvincze | 2014.11.24. 15:12:21csak visszatérünk a hologramm elmélethez :))
http://www.nature.com/news/simulations-back-up-theory-that-universe-is-a-hologram-1.14328

Star Wars rajongó macs ;)
7sleeper | 2012.03.02. 13:09:36csak annyit kellett volna mondanod, hogy: genetika ;-)

Milliós bírság az ablakba tett virágcserépért
"Virágok és lábtörlők miatt is büntethetnek. Mondván ezekben megbotolhat a tűzoltó, vagy beverheti a fejét – mesélte Szilágyi, aki hozzátette: egy kicsi kaspóban elhelyezett, ökölnyi kaktuszt is „felszámoltak nekik”, noha az semmiképp sem „akadályozza a tűzoltót az esetleges mentésben”."
A küszöböt is bontsuk fel, és a bútorokat is pakoljuk ki? Vagy mit csinál a tűzoltó, akinek egy lábtörlő is "váratlan akadály" mondjuk egy zsúfolt épületben, ami beomlott?brier | 2012.03.03. 08:01:12ááá már vissza is vonták mert rájöttek hogy ez hülyeség -.-

Pár újabb Star Wars torta
brier | 2012.02.28. 10:03:13nekem mindegy mit ábrázol csak MARCIPÁN legyen :))))
na azért lehet hogy nem mindegy:
http://ivanahorvath.files.wordpress.com/2011/10/pict7868.jpg
de a fiúknak...nekik itt van ez:
http://ivanahorvath.files.wordpress.com/2011/10/pict8598.jpg
XD









