
Anita és rég nem látott farkas barátai
MatyiZeg | 2012.03.29. 08:30:25Kezdenek Magyarországra is visszatérni szerencsére. Az Alföldön megjelentek a mocsári farkasok, észak-keleten pedig egyre több farkas jön át a Felvidékről és telepszik meg nálunk, sőt ott már medvéket is láttak.
Beszélgess egy robottal jól! Tud magyarul is. Érdekes beszélgetesekbe tudsz keveredni, bármit kérdezel tőle válaszol, akár több nyelven is. Én nagyon jól szórakoztam.
Megesszük a világot (We Feed the World)
Svájcban a kenyérgabona 4/5-e Indiából származik, abból az országból, ahol százezrek éheznek; a francia halkereskedők azt mondják, az ipari módszerrel fogott tenger gyümölcse nem evésre való, hanem eladásra; Romániában 50 centes órabérért dolgoznak az asszonyok a hagymaföldeken, amelyet távoli országokba szállítanak tovább; Spanyolország legnagyobb üvegházas agrárvidéke nagyobb mint Luxemburg és Hollandia együtt - a világban mégis 5 percenként hal éhen egy gyermek. A világ élelmiszertermelése és az élelmiszer elosztása katasztrofális szintre jutott. A 3000 kilométerről importált paradicsom olcsóbb mint a hazai; az ásványvíz ugyanolyan kereskedelmi értéket képvisel mint bármely más termék; a legtöbb élelmiszert szójával dúsítják. Hová vezet ez a folyamat? Az emberiség élelmiszerellátása nem több mint néhány tucat multinacionális cég versengésének színtere?
Kick boxer ;)
Bogi22 | 2012.03.09. 22:39:32ment ez is vissza :D

Táskaroller
Itt kapható (bár épp elfogyott).scripter | 2012.03.07. 12:24:54Jelenlegi BKV jegyárak mellett vennék egy ilyet, ha nem lenne ilyen #&&x* drága :)

ICA-kövek
A perui Ica mellett, egy barlangban találtak rá állítólag azon kövekre, melyek nagyban megkérdőjeleznek mindent, amit a tudomány eddig a történelemről tudott. Az andezitbe vésett képek dinoszauruszokkal harcoló azték harcosokat, modern sebészi beavatkozásokat, furcsa homoszexuális aktusokat, embereket segítő űrlényeket, régen kipusztult halfajtákat ábrázolnak.Tooni | 2012.03.10. 22:33:21Azt hiszem itt már ki lett ez vesézve. Persze, nem ilyen kotkodák nyelven.

Egy bolondos pár ébresztői :-)))
Cableguy | 2012.03.05. 17:43:03ezek nem normálisak

Szülinap és egyben halotti tor ;)
Bogi22 | 2012.03.03. 20:42:50Hahaha :D A többit levélben kérem!!

Mai cukizé: Piper és Mango, a két jóbarát :)
brier | 2012.02.28. 10:00:33pócska vagy macsni :)

Közlekedés lengyel barátainknál ;)
Findzs | 2012.03.02. 16:12:50miért nálunk nem ugyanez van ?
akárki kaphat jogsit és mindenkinek annyi kocsija lehet amennyit akar
én maximalizálnám az autók számát háztartásonként 1 (kivéve ha valakinek a fontos munkájához kell pl. háziorvosok)
és jogsit nem kaphatna büntetett elő életű 20 év alatti személy, se olyan aki nem tud végigmenni egy tanpályán bolya érintés nélkül stb.









