
Az automata selfie bot az, amire mindenkinek szüksége van
Nem tudom, hogy igazából gyártják-e, mert a videó igazából egy sorozat reklámja, de simán eltudom képzelni, hogy ezt is vennék az emberek.oswaldo | 2016.05.18. 10:10:17Én egy olyat tudnék elképzelni, ami kitolja magát, szétnyílik és magánkívül tol egy rúdnyi szart.
Beszélő kutya aki az apa, akinek egy néger fia van egy japán családban
Tommy Lee Jonesnak meg valami atomdurva hitele lehet, hogy itt kötött ki.hawkeye | 2016.05.17. 08:21:20:)))

Nekünk stadionunk van, nekik meg jövőjük
kakucsi | 2016.06.06. 15:16:06A poszt szöveget hintem mint egy szállóigét.

Miért van szükségünk feminizmusra? - Egy magyar feminista megmondja
„Férfiak sírhattok!”abyss | 2016.06.30. 14:34:14Nem csodálkozom szegényen, hogy feminista. Hiszen azok a szemét férfiak bottal sem nyúlnak hozzá!

Megrázó tehetsége van ennek a bűvésznek
Napi hülye kattintásvadász címünkhöz volt szerencséjük.Rockstopper | 2016.05.13. 21:03:50Az tea? Ha igen, akkor bármi mást is rá lehet fogni....

Műanyag rizs: a pánikkeltés és ami mögötte van
Néhány bulvár meg kamu híreket közlő oldalon indult el, hogy zacskós rizs = műanyag rizs. Nagyjából ennek a videónak az alapján. Az Urbanlegends részletesen leírja, honnan indult az egész és mi a valóság.a janek | 2016.05.13. 07:19:57Lehet ez hőre lágyuló:)

Shell Grotto
Az angliai kagyló barlangról senki sem tudja, hogy kik, mikor, és miért építették. Nektek van rá ötletetek?
Itt bővebben olvashattok róla angolul, itt pedig kicsit szűkebben, de magyarul.hawkeye | 2016.05.12. 08:16:23
Az ókori telefongyáros itt termesztette a készülékeihez használandó kagylókat. A barlangban a visszamaradt árukészlet látható....

Ha esetleg nem tudnád, mi van egy képen, elég ha elküldöd a WTFIT oldalnak és pár másodpercen vagy percen belül megírják, mi látható a képen. Vagy nem, amint azt az alábbi képpel illusztrálom. :D
Az oldal mögött a szorgos kis kínaiak talán még nem láttak sajtreszelőt. ;)bungle | 2016.05.14. 13:06:11:D
Újra "földközelben"? ;)

Van egy tippem, mi lehet a keresztneve a menyasszonynak ;)
hawkeye | 2016.05.09. 08:33:20
Irigykedünk, irigykedünk...? :)

Először van muszlim polgármestere a második legnagyobb magyar városnak
lilaflexninja | 2016.05.10. 07:01:30Na jó, de ennek van most szezonja. Hogy veszélyben a mi erkölcsös keresztény világunk. És ez fogja még jobban tönkre tenni, ja meg az olyanok, mint Kanada, ahol elég színes kormány van.









