
A rendőrségnek két kamion kellett, hogy elszállítsa az egyik fővárosi lakónegyedben talált 205 millió narkodollárt.
Errtu | 2010.10.04. 11:56:25Picit több kép: http://www.gold-producers.com/MEXICAN_DRUG_LORD.html
FluidEffect
Ajánlom a Before/After képeket...bungle | 2011.06.21. 14:45:15cancer1 küldte:
Before and After Photoshop
http://freshpics.blogspot.com/2011/06/before-and-after-photoshop.html

Hírességek kisméretben...
Máln@ | 2008.01.01. 18:06:07jaja...........de akk is jót röhögtem ezek közül is páran........:)

Ass-vertise - új hirdetési forma :)
hammer | 2007.01.28. 04:29:19nekem bejön a cucc

Sztárok anorexiásan
ladyann | 2007.12.31. 08:57:05........

A Waltrip High School diákjai építették ezt az izét (mondjuk autót?). Atomic Dog névre keresztelték (George Clinton híres dala után).
Jazz Kramer | 2007.01.06. 16:17:51Erre nem lehet olcsó a tolatóradar:):)

Veres János pénzügyminiszter egy önkormányzati egyeztető fórumról távozván szándékosan lefejelte a hírTV kameráját. No comment....
PhD | 2006.12.28. 09:45:23Magester!
Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan, hogy miniszteri szinten azzal jelzi, hogy el akar menni, hogy lehajtott fejjel eltolja a kamerát! Nem lehetett volna megkérni, hogy álljon félre az operatőr? Nem, inkább nekimegy fejjel!
Én nem védem a Fideszt, de azért jó lenne, ha egyszer egy baloldali ember kiállna és azt mondaná, igen hibás voltam, az adott helyzetben nem a megfelelő módon viselkedtem, elnézést kérek! Három napon belül az ügy elfelejtődne, senki nem beszélne róla. Helyette megy a szarkenés, hogy nem lefejelte, nem is úgy volt, nem is látta a kamerát, a függöny miatt hajolt le stb-stb. Ennek mi értelme? A komcsi időben mentek így a dolgok, hogy "a szocialista igazság, elvtársak, nagyobb igazság még a valóságnál is...."

Rövid hírek
mexi | 2006.12.10. 20:36:38balfasz!
Minden studióban tele van a plafon vele:S
Sztárparádé - ennyi hírességet még egy klipben se lehetett látni, a felkért művészek csapot-papot hátrahagyva rohantak, hogy leróják tiszteletüket Johnny Cash emléke előtt.
A résztvevők:
Justin Timberlake, Corinne Bailey Rae, Sheryl Crow, Chris Martin, Sharon Stone, Johnny Depp, Kris Kristofferson, Jay-Z, Iggy Pop, Bono, Brian Wilson, Dennis Hopper, Shelby Lynne, Patti Smith, Kanye West, Amy Lee, Sir Peter Blake, Keith Richards, Terrence Howard, Kate Moss, Tommy Lee, Flea, Adam Levine, Chris Rock, Woody Harrelson, Dixie Chicks, Mick Jones, Anthony Kiedis, Travis Barker, Lisa Marie Presley, Kid Rock, Billy Gibbons, Brandon Flowers, Graham Nash, Rick Rubin, Owen Wilson, Q-Tipbabus | 2007.02.10. 22:37:49Ezt mindenki hallgassa meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Iszonyat jó!!!Már kb. 10-szer hallgattam meg egymás után!!!!!!!!!

Csajok (jó pár híresség is) jelmezben
grof | 2007.01.07. 12:33:03válasz "BAZSBY"-NAK" ha nem tetszik akkor miért nézed./buzi vagy?/









