
Szoláriumban barnította kislányát (neki már jó színe van, amint láthatjátok ;))

Róka koma barátkozna :)
Nas | 2012.05.03. 19:39:10Szerintem azért járja körbe a róka, mert megpróbál rájönni, hogy melyik az eleje.

Utána pár napig biztos nem volt szex... ;)
brier | 2012.04.27. 14:47:01jáááááááááááj ráléptek a pöckükre jáááááááááááájj XD
mondjuk lehet én is megijedtem volna

Bökőgép, hogy élőben is bökdöshessünk...
brier | 2012.04.23. 10:27:33"Bökőgép, hogy élőben is bökdöshessünk..."
mert amugy nem lehet? :)))

Bár az idei húsvétról már lemaradt, de jövőre még jó lehet valamire: itt a tojásfestő robot!
brier | 2012.04.23. 10:28:11nagyon zsiiiiiiiiiiiiiiiiir akarok egy ilyeeeeeeeeeeeeeeet :DDDD

Barátságos holló :)
bungle | 2012.05.03. 14:56:23Ritka, mint a www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/42472_feher-hollo?categoryId=3&position=&large=1 ;)

A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!Adresz | 2012.04.12. 17:21:30Kedves Mindenki! :) Köszönöm.

Az Európai Központi Bank elnöke nem tud válaszolni egy egyszerű kérdésre.
Ez pedig egy videó az Európai Stabilitási Mechanizmusról (ESM), ami ugyanaz, mint a FED: egy magánbank, amire nem vonatkoznak törvények és szabadon teheti adósságrabszolgává bármelyik országot.csaty | 2012.04.09. 13:46:08Nekem ezekről a dolgokról mindig egy dal jut az eszembe :
" De te az orrodig se látsz,
Neked jó a McDonald's,
Neked elég ha Coca a kóla,
Te ugyanúgy tehetsz róla,
Hogy átbasztak a reklámmal,
Ezzel az Amerika-lekvárral,
Ezzel a műanyag élettel,
Ahol annyi ember tévedt el.
Mint a háborúban a foglyok,
Csak a parabolamocskot fogjuk,
Ahol minden nő tökéletes,
És minden férfi izmos.
Meg a legjobb mosópor,
Ami a faszom tudja, hogy mos"
( Tankcsapda: Jönnek a férgek)

Egyenesben jó (veszélyes), de kanyarban veszélytelen (mivel azt nem lehet vele). „Olcsó” barkácsolás, drága temetés! :-D
brier | 2012.04.05. 11:02:33csak álljon is meg :)

Dakota Rose (Kotakoti) - a 16 éves „manga lány”
vadonka | 2012.04.02. 15:57:25http://www.youtube.com/watch?v=tp19GIacsD8&feature=related
a kommenteket érdemes böngészni :D










www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42607_illik-a-bor-a-borszinehez-d