
„Mindenki másképp csinálja” ;)
balogh predator | 2016.05.21. 23:49:26A mai csajszik nem nagyon ugranak meg egy kis "seggbekúrástól" :)
Az automata selfie bot az, amire mindenkinek szüksége van
Nem tudom, hogy igazából gyártják-e, mert a videó igazából egy sorozat reklámja, de simán eltudom képzelni, hogy ezt is vennék az emberek.oswaldo | 2016.05.18. 10:10:17Én egy olyat tudnék elképzelni, ami kitolja magát, szétnyílik és magánkívül tol egy rúdnyi szart.

Nem mindig jó megszerezni a lepattanót...
Nusihusi | 2016.05.15. 00:56:01Jó a postszöveg:) Én biztos ottmaradtam volna...

A több évszázada sárkányokon edződött orosz légvédelem még mindig felkészülten hárítja a repülő objektumokat! :D
cila | 2016.05.13. 21:37:27A lovakat lelövik, szúnyogokat, legyeket agyoncsapják,... Isme, látjomuk feleim szümtünkhel: drónokat válról indíthat(and)ó, kézi vezérlésű, nem nukleáris töltetű röppentyűvel is lenyűgözhetjük. Eszerint.
Én is csak azt kérdezem: Ha beperlik és veszít, mennyit kell vajon fizetnie. S ha nincs annyia, hány év uránbánya?

Egy játék, ami minden hülyének megéri
Oké, egyértelműen Apple paródia, de a Kickstarter oldaluk elég valóságosnak tűnik.bungle | 2016.05.13. 12:52:57Túl olcsó.

Újabb haszontalan doboz, csak most egy kis csavarral
Az előzőek: 1; 2; 3;
Arra viszont sajnos még mindig nem tudtunk rájönni, hogy az emberek hogyan videóznak a kapucsengőjükkel.thisisreal | 2016.05.09. 10:24:15Áramot kell vezetni a kapcsolóba, akkor nem szórakozna vele. ;)

Tíz anekdota az első világháborúból
Remekül visszaadják a háború mindennapjait ezek a néhol vicces és ironikus, máskor szomorú történetek.
Plusz: vicces képek második világháborús német katonákról.
„Mindig így kezdődik. Aztán jön a futás, meg a sikítás...” :)
.::JunKieEQ::. | 2016.05.04. 20:27:27Post szöveg 10 pontos :D

Internetet csinált egy négyszáz fős faluból az olasz utcaművész
A faluban az internet hiányának ellenére érintetlen formájában működik mindaz, a hús-vér valóságban, amiket mi már az internet, és mindenféle applikációk segítségével pipálunk ki a rohanó városokban.Nusihusi | 2016.05.03. 09:40:52Ez nagyon jó ötlet:D

Obama igazán stílusosan távozik a pozíciójából
Igaz a videó fél órás, de jobban hasonlít egy humorestre mintsem egy komoly elnöki beszédre. Trumpot úgy 19:40 után kezdi el cikizni, aki csak arra lenne kíváncsi, de azt tényleg mindenkinek ajánlom, hogy a végét vagy várja ki, vagy tekerjen oda, mert ott van az igazi nagy csattanó.tjunior | 2016.05.03. 09:47:41hát ja, mondjuk Bush jobbnál volt, de hát az az ember seggbuta volt, szóval ez nem egy nagy érdem, meg borítékolható hogy ennél a Trump-Clinton bohóc párnál is jobb elnök, de ez megint nem egy nagy érdem









