
Most már nem csak a jég, hanem az aszfalt is nyeli a járműveket Oroszországban! :)
bandee1219 | 2007.12.21. 23:46:05Azért ez szar lehet, volt már Pesten is, hogy az öreg cső eltörik és kimossa a talajt a víz, az út alol, aztán már az nem tart sokat. Rendesen be lehet szarni, ha leesel.
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
bandee1219 | 2007.12.20. 20:42:12Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak rajzolgatsz?
Teeth - nincsen rózsa tövis nélkül ;)
A Sundance fesztiválon díjjal jutalmazott horrorfilmben megvalósul a férfiak rémálma: a katolikus gimnazista lánynak egy szexuális zaklatás után fogak nőnek a vaginájában. Féééélelmetes! :DRichi333 | 2009.08.14. 11:37:04És mivan ha fázik és elkezd vacogni?

Tripla V - Krisztus katonája
Imádkozzunk együtt tesvíreim....three.d | 2007.11.12. 08:17:49Nem bántásból írtam Majkát, csak egyszerűen nem jutött más eszembe, mint magyar ,,rapper" ! Pedig a Doggystyle-óta hallgatom ezt a műfajt, de valahogy a magyar képviselőit sosem bírtam követni!

Az afgán katonák komoly napi edzése. A kedvencem a fekvőtámasz rész! =))
GCsab | 2007.11.10. 09:24:20Ez 100% hogy megjátszás!
Hogyha ilyen hozzáállásuk lenne az iraki katonáknak akkor már rég elfoglalták volna az országukat az amerikaiak!
Meg a kiképzések is sokkal keményebbek!
weedjay: A Magyar és az iraki kiképzés két külön dolog! A Magyarok alig harcolnak valamikor! Az irakiak meg a mai napokban folyamatos készenlétben vannak és minden nap harcolnak...

Katonai luxus limuzin? :)
papaluige | 2007.11.02. 20:59:45nekem begyön! de ekkora disznónak kell is ilyen gép? alig bír kimászni belőle!

Hírességek olyan helyzetekben, ahogy még soha sem láttuk őket (najó, kivéve Kate Mosst =) ).
Magyar cikk a fotósról, Alison Jacksonról.Angi | 2007.10.17. 16:26:12ez a jekszonos kep durva..:-(

Szerintem ez két japcsi ma büntetni fog benneteket! :D (tánc és ének kategória)
SexyBaby18 | 2007.10.26. 22:07:11mint 2 ugrálló majom -.-"

Vegyél kínai autót occsóé! Ami biztos,az a halál!
lori | 2007.10.18. 14:37:59ez meg nem is olyan veszes..mondjuk ebbe is kiloccsan az agyad...de nezuk mar meg a daewoo matizt...reggeli derus szello is darabokba veri...vannak azert a piacon olyan autok hogy isten orizz ha balesetezik vele az ember..de hat ez van,nem mindenkinek futja passatra vagy astrara...stb

Fatboy bemutatja, hogy "mellesleg" ott van a szeren :))))
(sügérek: klikk a "Confirm Birth Date" gombra, mivel a youtube szerint felnőtt kategória).cica-bi | 2007.08.29. 13:17:59Lehet h "mellesleg" ott van, de ízlésileg valahol máshol...









