
Mai tippelős
Mi van az épületben?Hojó | 2016.06.23. 20:56:36Gyíkemberek!! Vagy csak simán egy asztráltest tároló!
A reklám, amiben mindeni magára ismer, akinek van testvére
Az már más kérdés, hogy ki melyik szereplővel tud azonosulni.lilaflexninja | 2016.06.23. 15:22:54Nálunk sosem volt az, hogy pusztán azért lett volna valaki szívatgatva, mert kisebb, mert a nagyobb megteheti. Ilyen, nesze neked csipszar alapon.
Jó amúgy persze értem én a reklámot. Szeretet van a szívükben, always coca-cola.

PTSD-s akciófigura
Van tolókocsis változatban is
Pussy Noodle
A legkeményebb reklám amit eddig láttam. Egyébként nyugi, még a japók sem ennyire betegek, egy Netflixes sorozatból van ez a reklám.Hantaboy | 2016.06.21. 18:50:51Azért én biztos vagyok benne, hogy van valami valóságalapja a reklámnak... :D

Néhány ötlet, mivel üssük el az időt egy hosszú út során... ha van robotpilótánk. ;)
kakucsi | 2016.06.16. 14:47:30Azért az ukulele az durva.

Cica nagyon ott van a „szeren” :D
SEszter | 2016.06.13. 12:19:41Amúgy nem fuldoklik, a popsiját vakarja az ablak szélével.

Ebben a nyilvános férfivécében már bidé is van!
De legalább a tükröt már nem nagyon kell takarítani...Szancso | 2016.06.07. 18:13:46Van akinek csak úgy megy, ha hallja a vízcsobogást! ;)

Napi bunkó?
Van más magyarázat arra, hogy miért blokkolja a merci a mentő útját?pumpa | 2016.06.07. 15:39:56Nocsak, Mr 145 IQ...

Fék teszteléshez bábu? Minek az, úgyis van a cégnél ember akit nem szeretnek.
Tomi Demo | 2016.06.07. 10:44:01Mint ahogyan az a mosolygó hangokból, ill. a jelenlévő nézők halálos nyugalmából kikövetkeztethető, az elütött egyén egy f@szfej főnök volt... Még egy reflex-szerű felhördülés sem volt :D
Főnököt a tolószékbe, és ráfoghatjuk egy balesetre. Jól kigondolt terv volt ez.

Saskia Fredericksnek ugyan van férje, de ő mégis fizet óránként 80 dollárt (~22e forintot), hogy egy férfi ölelgesse
Állítólag semmi szex, csak kiskifli-nagykifli, meg ölbe hajtott fej, egymás karjaiban punnyadás van.
Ti mit szólnátok a férj helyében (aki amúgy rendőr)? :DTomi Demo | 2016.06.07. 11:24:40Elsőnek az jutott eszembe, hogy kurv@ jól keresnek a rendőrök arrafelé.
Másodjára meg az, hogy nagyon szar ízlésük van a nőknek arrafelé.
Harmadjára pedig az, hogy ha ilyen baromságokból jól lehet keresni, akkor hogy a francba van annyi szegény, meg hajléktalan arrafelé?









