
Brexit: most dől el minden, mi lesz a kint élő magyarokkal?
Szerintetek mi lesz a brit EU-tagságról szóló népszavazás eredménye?
A reklám, amiben mindeni magára ismer, akinek van testvére
Az már más kérdés, hogy ki melyik szereplővel tud azonosulni.lilaflexninja | 2016.06.23. 15:22:54Nálunk sosem volt az, hogy pusztán azért lett volna valaki szívatgatva, mert kisebb, mert a nagyobb megteheti. Ilyen, nesze neked csipszar alapon.
Jó amúgy persze értem én a reklámot. Szeretet van a szívükben, always coca-cola.

Mai tippelős
Űrlény, természeti jelenség, mutáns? Jöhet minden agyament konteós ötlet.közlegény | 2016.06.21. 10:36:50szennycsatorna kürtő

Fessük nemzeti színekbe az Eiffel tornyot!
Tennivalók:
- Kattints a képen a Facebook ikonra, a „Get Involved” felirat mellett.
- Várd meg, amíg a Facebook betölti a játék oldalát.
- Ha egy fekete alapon fehér Eiffel-tornyot látsz, jó helyen vagy, itt a jobb felső sarokban kattints az EN (angol) gombra
- A 2. ponttal megjelölt, vagyis mai napon meccselő csapatok közül válaszd ki a magyar zászlót, vagy akit szeretnél
- Várj, amíg betölti a Facebook a következő lapot.
- A felbukkanó szövegmezőbe gépeld be, amit szeretnél látni a Tornyon, pl: Hajrá Magyarok! Utána kattints a SUBMIT gombra. Aztán várj kicsit.
- A 4. pontban láthatod a kis videódat a feliratoddal, ez a Te szórakozásodat szolgálja.
- 5. oszd meg a videót, így ezt mindenki láthatja.
- Ettől kezdve minden nyilvános önálló posztodat lásd el a #HUN előtaggal, ezzel tudsz részt venni a nagy játékban, és így tudod beöltöztetni a Tornyot magyar színekbe.
FONTOS: ha KOMMENTBEN írod bárhova, az NEM ÉRVÉNYES!
Budapest csodálatos részletei
Ti felismeritek mindet?
Nem mindennapi törésteszt
bungle | 2016.06.05. 10:55:57"Ha a fekete doboz olyan anyagból van, ami mindent kibír, akkor miért nem csinálják abból az egész repülőgépet?" ;)

Mindennapos cuccok kicsit feldobva :)

Újabb bizonyítékok, hogy a védőoltások autizmust okoznak! Mindegyik rendkívül meggyőző érv. :)
lilaflexninja | 2016.06.02. 15:16:21Az első másodpercben nekem is ez volt a fejemben, aztán mondom na fordít a dolgon, de a végére, maradt az, akit naponta vernék és dobnám be a bokorba. Már, ha iskolás lennék.

Kissé fapados, de a meghajtás mindent visz! :D
Szancso | 2016.06.04. 09:53:02Úgy látszik, az akkus fúrógépet erre találták ki. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=NvcW__LtrmI

Rémi Gaillard még mindig egy állat
daveman | 2016.06.03. 18:50:56nem, a "kész átverés" egy béna retekklubbos műsor volt, Balázska is csak a szeleb társait merte megszívatni, tudta nagyon jól, hogy a pesti utcákon egy komolyabb megalázással könnyen beleszaladhat egy orbitális nagy verésbe. erről meg ennyit.










http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/eu-referendum-result-nigel-farage-nhs-pledge-disowns-350-million-pounds-a7099906.html