
Benne leszek a TV-ben!
bandee1219 | 2007.12.10. 11:47:53De a videó, az mozgókép, használtál már videóvágó szoftvert? Ott fel is van bontva (a jobbakban) állóképekre. És a filkmeket is azzal módosítják, vagy hasonló képszerkesztővel. http://www.axico.hu/product/avid/pics/xpro_opentimeline.jpg
Kíváncsi vagy a legújabb légkondis egérre? Szeretnél UFO-lámpát? Láttál már bass-konténert?
Minden ami technika és tudomány - de őrült, de érdekes, de még nem láttál ilyet!
tech.ize néven elindult legújabb oldalunk, ahol naponta friss híreket találsz egy olyan világról, ahol már meg is történt az, amit eddig elképzelni se tudtál!
Nálunk megismerheted a sebességi gokartot, a legújabb olasz koncepcióházakat, a drót nélküli tölthető lámpákat, de olyan komplett dobfelszerelést is bemutatunk, amely garantáltan földbe döngöli a hangszerek szerelmeseit.
Klikkelj, olvass, tájékozódj - és figyelj, mert jönnek még új oldalak!bandee1219 | 2007.12.03. 12:13:14Te aztán jó markatinges vagy! :D

Hírességek LEGO-ból :)
Kool | 2007.11.22. 20:26:53Na persze! A Bush-t meg Bin Ladent miért hagyták ki?!!! De Steve Irwin nagyon odavág!

Zombik a showbizniszben...
Máln@ | 2008.01.01. 18:01:21IMÁDOM A FOTÓSOPPOT!!!!!!!!!:)

Ugye milyen ijesztő, mikor így hirtelen feláll...? :D
Laci | 2007.11.05. 22:49:51Imádom a kandi kamerás felvételeket - persze, csak ha van humor bennük. Ez egy kissé elgondolkoztatott.
"Gerinces ember" mondjuk arra aki, például, megvesztegethetetlen, elvhű, stb. Másrészről nem igaz, hogy egy férfit "a hasán keresztül lehet megfogni". Egészen más testrészről van szó (egy ökröt lehet orránál fogva vezetni, egy férfival másként lehet és kell elbánni). Oda akarok kilyukadni, hogy mi lett volna, ha eféle második gerincoszlopunk is lenne? Hát, bizonyos örömöket tudnánk nyújtani az ellenkező neműeknek, DE! ha mi, férfiak, nem tudnánk soha ellágyulni, s minden körülmények között annyira merevek maradnánk amint a fenti csontváz alapján fel lehetne tételezni, hosszú távon az emberiség biztosan kihalt volna.

Hollywoodi zombik
Lilu__cica | 2007.11.02. 11:08:51Valószínű...

Hírességek olyan helyzetekben, ahogy még soha sem láttuk őket (najó, kivéve Kate Mosst =) ).
Magyar cikk a fotósról, Alison Jacksonról.Angi | 2007.10.17. 16:26:12ez a jekszonos kep durva..:-(

Olykor rögös a sikerhez vezető út. :))) Na de ennyire? :D (Azért LOL a bemondó is! :)))
mcrage | 2007.10.13. 18:05:09kegyetlen ahogy röhögnek...de érthető is:D

Izé... hírességek, ahogy eddig nem láttuk őket... talán jobb is.
B@bóC@ | 2007.11.11. 13:47:23Hogyan lehet valaki ennyire taszítóan rusnya?!:S:S Nagyon dúrva .. megijedtem..xD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.









