
Hey I just met you, and this is my lightsaber...
Shadow Beast | 2012.07.17. 13:46:31Nagyon **** lett...
Te mire lennél képes egy csomag harapnivalóért?
madMate | 2012.07.19. 12:51:20akkor nézd meg a "Push button for Drama" reklámot, biztos tetszeni fog :)
http://www.youtube.com/watch?v=316AzLYfAzw

Halálcsillag jég
kockagömb
Vajon mit csinál David Guetta vagy Skrillex a színpadon? Tényleg ott keverik a zenét, vagy csak pasziánszoznak közben? A műfaj egyik legnagyobb sztárja, Deadmau5 legutóbb kijelentette, hogy mindannyian csak gombokat nyomkodnak, felesleges úgy tenni, mintha nagy dolgot csinálnának fellépés közben. Mit keres tehát az elektronikus tánczene a koncertszínpadokon?bungle | 2013.06.24. 13:04:29Na, megszólalt a sztárdídzsé... :D
www.hir24.hu/szines/2013/06/24/devenyi-tibor-kiakadt-tizmillio-dj-orszaga-leszunk/

„Nincs is jobb dolog, mint erre pazarolni a vizet.” „Máshol a vízért ölik egymást!” (a post szöveg innen, köszi! ;))
gyocska | 2012.07.01. 00:41:43Édicsiga!

Orsos Island - itt az első magyar luxus sziget
Tervező: Csikós Mihálynorbertvincze | 2012.07.01. 00:07:43várjuk ki a végét, ha a nyugati pénzvilágból valaki szemet vet rá, akkor indul a mozdony. A titka, hogy legyen jó reklámja.

Tíz kicsi néger éhes lett egyszer, s vacsorázni ment,
Egyik őrölt pirospaprikát nyelt, megfulladt, s megmaradt kilenc... ;)hauz | 2012.06.29. 02:29:57Mekkora egy kretén állat,hogy ráissza a vizet.Látszik,hogy paprikát is csak a tv ben látott az idiótája,de hogy még a szemébe is benyúl,az már több mint kreténség

TyúXargate: Csir Ken - Barbie kotlik tojásomon
Szancso | 2012.06.22. 19:43:48Ő még nem tudja,hogy záptojás. ;)

Gáspár Győző és VV Fecó közös dala
„Ő is cigánygyerek, én is cigánygyerek vagyok, gondoltam, induljon el valahogy. Dolgoztunk vele hat hetet, és megpróbáltuk nem olyanra csinálni, mint a többi VV-s sztár, nem egy nap alatt dobtuk össze.”Cableguy | 2012.06.17. 13:16:00mármint 2 dolog ami jó
Do The Jellyfish - észveszejtő táncjelenet az 1965-ös Sting of Death c. horror filmből, amiben egy félig medúza, félig ember valami csipkedi a szereplőket. ;) Előzetes itt. Félelmetes!Findzs | 2012.06.08. 15:45:40elég fülbemászó dallama van
máris kedvem támadt egy kis dzsellifis táncra :)









