
Az ilyenek miatt jó ha van fedélzeti kamera a kocsiban

Imádkoztál -e már ma, Desdemona?
Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor, illetve a linken megtalálhatjátok az egyház által ajánlott imát internetezés előtt (nem minden kommentelői tapasztalat nélkül íródott... :D).
Rövid post, de nincs mit hozzátenni. :)cila | 2016.08.10. 23:24:39"Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor"
A védőszentekkel, általában, az a "problémám", hogy valamikor emberek voltak és holtuk után, megkérdezésük nélkül avatták szentté őket a még élők.
Namost:
Tegyük fel meghaltam. Feljutottam kb. ? dimenzióba (molekulák nélkül, de sebaj!) "Kutyaugatás nem hallik az égig", viszont én, frissen avatott, meghallom nemcsak azt, hogy megszavaztak, hanem rögtön képviselő irodát is nyitok. Éjjel-napplit. Forró drótot kérelmezek az Úrhoz. Szabadságra se megyek...
Hát nem nevetséges elképzelés? Inkább keresek egy fix pontot és körül lebegem semmivel se törődve, hogy végre kiphenjem magam.
Ha kell egy név az internetezés magyar védőszentjére, a javaslatom: Szent Meszidzs (ang. Sent Message)

13-14 éves református diákok pucér táncoslányokról nyalogattak tejszínhabot
A rendőrség szerint pedig ezzel minden rendben is van.Traveller_x | 2016.08.06. 13:13:03Ne kommenteljetek már, mert folyton ezt a képet látom. Még a végén meg kell hogy bántsam St. Izidort...

Ma van a Curiosity marsjáró születésnapja, és így „énekli” magányában a boldog születésnapot dalt
Traveller_x | 2016.08.06. 14:07:44Az 1. és 2. vh azért sokat lendített a dolgon. Igazán nagy ugrás majd a 3. után lesz, de valahogy arra nem vagyok annyira kíváncsi.

Az orosz Olvi benzinkútnál ingyen van az üzemanyag, ha fürdőruhában és magassarkúban tankolsz
De azt nem kötötték ki, hogy csak a nőknek.bungle | 2016.08.04. 16:21:15Egyik videó, amit ajánlott utána a youtube: www.youtube.com/watch?v=VVt9FX3uKtQ

A kínai állatkert, ahol az ember van ketrecben
justil | 2016.07.19. 06:32:21Akkor mivanakkor? Defektes gumival tán nem lehet szép nyugisan kigurulni a végállomásig? :)

Ez van srácok ;)

A Hegynek már vodkája is van

Ezért jó az ha van gyerek a háznál

Gondoltátok volna, hogy egy vasútállomásnak tökéletes akusztikája van?
kakucsi | 2016.06.30. 17:44:45Elképesztő!!!










Mo-n sem tudja a jónép nagy része, hogy mit kezdjen az érintőleges balra kanyarodással. Amikoris te, meg a szembejövő is nagy ívben balra kanyarodtok, és nem kerülitek meg egymást.
Egy csomóan egyszerűen nem értik, mit akarsz, pedig csak utánozniuk kellene téged. Ehelyett álmélkodnak, vagy lila fejjel ordítoznak...