
Katonabébz

A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.
A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.
Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.
A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.
Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!rezlavor | 2008.03.06. 14:21:42masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.

Jég ékszerek - nagyon praktikus pl. Szibériában!
Lilu__cica | 2008.02.15. 20:30:43Ha lenne beépített fagyasztó, elviselném!

Háziállat Oroszországban. Mielőtt a képre kattintasz: na vajon mi lehet ez? :D
meszykata | 2008.07.23. 21:58:01Purple ez talált...
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)<-{st.one}-> | 2008.02.19. 00:16:11én egyből "kiszúrom" a tömegből a "felfuvalkodottakat"! :D:DD ;)

Juba, a bagdadi orvlövész
Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.
+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.bungle | 2012.03.24. 11:21:55Lazarusz küldte (2007-es videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE
Szöveg: "A háború kegyetlen arca."

Az Aknakereső és a Pac Man filmek után itt a Tetris: The Movie
wnw | 2008.02.07. 11:22:43ááááááá ez fájt :( fossssss

Gördeszkázó kutyus :)
Itt meg egy másik eb, freestyle kategóriában. :DTeamCo. | 2008.02.08. 17:38:12LOL.Mért nem hiszik el az emberek, hogy més is tud deszkázni nem csak ők.Én is deszkázok és tom, hogy egy kutya is tudná hajtani magát.Nem nagy ördöngósség.

Kemény ez a katona élet... Nem csodálkozok, hogy bogarasak lesznek! :D
babapiskóta | 2008.02.17. 18:29:48az előbb csak véletlenül nyomtam meg az elküld gombot
sajnos megnéztem, igaz csak félszemmel, 1-1 mp-et kihagyva...

Lezárult az első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.
A beékezett pályaműveket a képre kattintva lehet meghallgatni.
Érdemes!bandee1219 | 2008.02.12. 19:20:40XD










:-D