
Közvélemény-kutatás az összeesküvés-elméletekről. A magyarok 42 százaléka szerint nem a kormány irányít. A Fidesz-szavazók 43 százaléka szerint sem. Gyanúsak a pénzügyi körök!

A Pico Cão Grande, azaz a Nagy Kutya-csúcs egy vulkanikus képződmény, São Tomé és Príncipén található, azon belül is São Tomé szigetén, az Obo Nemzeti Parkban. A kúp 300 méterrel emelkedik a környezete fölé. Csúcsát, amely a tengerszint felett 663 méteren van, gyakran borítják felhők. Épp ez teszi nehézzé a megmászását. Ha valaki el is jut oda, a vulkanikus kúp fala rendkívül csúszós a pára és rajta található mohák miatt. Ha pedig ez nem lenne elég, a környéken rengeteg kígyó él.

Dr. Sanjay Gupta, a CNN orvosszakértője öt éve még az orvosi marihuána legalizálása ellen kampányolt. Idén leforgatott egy dokumentumfilmet a fűről. Közben rájött, hogy csúnyán átverték. Az amerikai kormány verte át. És ő maga is része volt az átverésnek. Most elnézést kért.
A post kép nagyobb verzióban.


Habár a fehérbőrű franciák már naponta esnek fajgyűlölő támadások áldozataivá, a „politikailag korrekt” média - az eredeti lakosság sérelmeire ügyet sem vetve - továbbra is a színesekkel szembeni toleranciáról papol.
Egy új divatnak hódolnak a francia külvárosok szociális segélyen élősködő eltartottjai: fekete-afrikai bevándorlók röhögve videózzák magukat, amint felpofoznak és megrugdosnak fehér lányokat (mert nem kaphatóak a szexre), majd szépen feltöltik az internetre, tudván, hogy az őshonos lakosság elleni rasszista támadásoknak semmilyen következménye, de még híre sincs igazán az európai országokban. Éppen úgy, mint Észak-Amerikában, ahol ugyanaz a fehérellenes, kozmopolita „elit” birtokolja a médiafelületek 98 százalékát.

Kent Hovind a teremtés elméletet állítja szembe az evolúcióval egy érdekes előadás keretein belül. A lényeg a 18. perctől kezdődik.



Szabadon értelmezett hírekkel operáló hírműsort indít augusztus 20-án a Story4. A csatornát birtokló médiakonzorcium, a Sanoma Media Budapest azonban vélhetően riportnak álcázott kormányellenes műsorokat sugároz majd.

Ha arra gondoltál, hogy éhen halunk, akkor ezt kellett volna írnod. De ezzel, vagy enélkül orbitális baromságot jelentettél ki...
Az utolsó mondatodban viszont nagy igazság van. Egyszer pl. érdemes lenne megpiszkálni, hogy a különböző márkaneveken forgalmazott ásványvizeknek A Nestle cégen kívül hány különböző gyártója van... :(