
Szerintem nem kellett neki utána kávé... :D
(ez a régi japán videó jutott róla eszembe - bungle)norbeXX | 2009.10.12. 15:25:56hehehe eccer en is kiprobalom ezt egy haverral : )
Boostalk - We Gon Rock
Csak mert rég volt bünti...originalcube | 2009.10.07. 09:46:44Tényleg durva milyen mellei vannak a csajnak.. :))
szerintem kivágták valahonnan..
de ezek a döglődő béka szaltózásai. :DDDDDD
naggggy :D

Cica szereti, ha szerenádoznak neki. :)
(köszi bungle :))Fireblade1000 | 2009.09.23. 21:51:52szép cica!!

A méretes cickók kedvelőinek... ;)
bungle | 2010.01.14. 12:26:11focuskoma, benéztem az általad említett oldalra és rögtön ez volt a nyitó oldalon... Ott bezzeg senki nem említi, hogy ezt már látta tavaly szeptemberben az Izén. ;)

Ez kész! Bekattant a Comedy Central! Kell a bünti!! ;)
Nala | 2009.09.18. 21:30:29Nagyon szeressem ezeket a kiírásokat :D:D:D
Először csak néztem h mi a fene ez.....de nagyon bejön:D:D:D

Régen volt már igazi bünti, ezért most tessék itt egy.
A legcsúnyább, hogy vannak szponzorai is. Azért azt valaki elmondhatná, hogy a The Sims az milyen cég, mert én eddig csak az Electronic Arts-ot ismertem. :D
Aki lusta megkeresni a kis búzacsírának a videóklipjét, annak tessék itt van (igen, hivatalos klip! :D)
Félve írom le, hogy állítólag a klip zenei producere Rakonczai Viktor, és Indián a rendezője.
De a honlapon több videót is találhattok róla, mint pl. azt a fergeteges táncpróbát, ahol egy felmosónyélbe énekel.csildicsildi | 2009.09.27. 20:08:54Képre kattintva jelszót és felhasználónevet kér.

Aki esetleg még nem ismerné - tanmese az emberi viselkesésről.
(aki meg nem tud angolul, az pl. itt elolvashatja magyarul - bungle).Nusihusi | 2009.09.12. 03:42:05Ez az emberekre is igaz, sajnos:S

Amitől mindig is rettegtél! A nő, akit Charónak hívnak és azt hiszi, Rihannát kell énekelnie!
go-free | 2009.09.10. 18:51:33szerintem kamu :P poénból csinálja, hol van a fületek? :D

Bünti! :)
bungle | 2009.11.19. 11:10:48Én se, hogy te tedd ki a Zene Izére. :P

Időskori demencia...?
zuza | 2009.09.12. 09:39:23A demencia ,nem ezt jelenti ;)









