
Hol ér véget a fikció és kezdődik a valóság?
Lehet már maguk a színészek sem mindig tudják.
Nem mindenki tudja videóra venni, ahogy a telefonja öngyilkos lesz, de ennek a csávónak sikerült
ivivan | 2016.08.22. 10:21:54Nincs olyan sok megtekintés (225 ezernél tart), hogy abból ennyire legazduljon...
Így készültek a pucér Trumpok
cila | 2016.08.21. 13:49:18Hát, ide süllyedt Amerika? Hans Christian Andersent, kell kiásni a mesekönyvből, hogy megmentsék, talán, a világot?
"A király új ruhája"...
röhej
Mi jöhet még ezután? "A rendíthetetlen ólomkatona"?

Átlag lakások a világ minden tájáról

Az első észak-koreai sörfesztivál
Mindenki nagyon boldog, minden tökéletes, a nép vezére pedig okos és szép.thisisreal | 2016.08.17. 13:20:16"Mindenki nagyon boldog, minden tökéletes, a nép vezére pedig okos és szép."
Akárcsak kis hazánkban.

Gyerekkel és cuki állattal lehet nézettségi rekordot dönteni
Más kérdés, hogy a kettő nem mindig fér össze.Traveller_x | 2016.08.17. 22:04:47Ez ugyanaz a szint, csak az idegen ajakról származó beszédet hajlamos az ember, némi romantikával kezelni. Ez egy mexikói show.... Gyanítom ha magyar nyelvűek lettek volna valami ehhez hasonlóan hangzana: Ni má' dikk, engedd mán eeeee... te meg ne rijjááááá má'n te gyerök!!!44

Egy ló barát mindig megnevettet ;)
hawkeye | 2016.08.12. 07:26:49
Teccik a pacinak a pasi.... :)

Imádkoztál -e már ma, Desdemona?
Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor, illetve a linken megtalálhatjátok az egyház által ajánlott imát internetezés előtt (nem minden kommentelői tapasztalat nélkül íródott... :D).
Rövid post, de nincs mit hozzátenni. :)cila | 2016.08.10. 23:24:39"Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor"
A védőszentekkel, általában, az a "problémám", hogy valamikor emberek voltak és holtuk után, megkérdezésük nélkül avatták szentté őket a még élők.
Namost:
Tegyük fel meghaltam. Feljutottam kb. ? dimenzióba (molekulák nélkül, de sebaj!) "Kutyaugatás nem hallik az égig", viszont én, frissen avatott, meghallom nemcsak azt, hogy megszavaztak, hanem rögtön képviselő irodát is nyitok. Éjjel-napplit. Forró drótot kérelmezek az Úrhoz. Szabadságra se megyek...
Hát nem nevetséges elképzelés? Inkább keresek egy fix pontot és körül lebegem semmivel se törődve, hogy végre kiphenjem magam.
Ha kell egy név az internetezés magyar védőszentjére, a javaslatom: Szent Meszidzs (ang. Sent Message)

13-14 éves református diákok pucér táncoslányokról nyalogattak tejszínhabot
A rendőrség szerint pedig ezzel minden rendben is van.Traveller_x | 2016.08.06. 13:13:03Ne kommenteljetek már, mert folyton ezt a képet látom. Még a végén meg kell hogy bántsam St. Izidort...

Miért eszik a magyar? - még mindig aktuális
Tomi from Space | 2016.08.06. 10:34:23Konkrétan arra gondoltam, hogy most is 30-40 év összegyűjteni egy lakásra, továbbra is háborúznak irakban és a politika sem változott semmit. Nem az evésre.









