
Birkák - Tengerészgyalogosok: 1-0
Laci | 2008.04.08. 20:57:59Egszer ellőttem légpuskával kb. 4-5 m-ről egy fogpiszkálót. 10 évvel később Kalasnyikovval se vallottam szégyent. Na de egy legyet, s röptében? Inkább beásom magam ha bomba van rajtuk.
Június 6-án mutatják be Sergei Bodrov rendezte Mongolt, mely az idei Oscar-gála legjobb külföldi filmek kategóriában próbált szerencsét. A kicsit több mint két órás mozi a Mongol Birodalom megalapítójáról, Temüdzsinről, azaz Dzsingisz kán életéről szól. Fantasztikusan megkomponált, monumentális harcjelenetekkel, lenyűgöző tájképekkel és ütős zenével operál a film.Laci | 2008.04.01. 12:33:29Végre egy jó poszt, ahol "komolyan hülyéskedünk". Én úgy "mongoltam", hogy ha perzseltek, visszafelé már nem volt mit zabálni, ember se maradt aki bár egy falat kenyeret is adjon nekik.

Amikor a fotobótos bácsi túlhajszolja magát és már nem figyel oda a részletekre...
bungle | 2010.04.20. 10:44:20cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2010/04/45-stupid-photoshop-mistakes.html
http://photoshopmistakes.com/

"Jó napot, ide kötöttem ezt a fényképezőgépet a padra, készítsetek vele pár képet! Komolyan. Jó szórakozást! Este jövök érte! Üdv, Jay / The Plug"
A fotók a kattintás után láthatók...Savitra | 2008.03.27. 22:42:15Ahogy elkezdtem olvasni a kommenteket, kábé a tizedik "itthon ezt biztos ellopnák" comment (de szép magyar szó) után én is készültem valami hasonlót beírni. Neked ez nem fordult meg a fejedben, te hülye külföldi!?

Mielőtt a képre kattintanál: szerinted mit csinált a drága?
kszaten | 2009.01.24. 12:20:29szerintem villával megbökte magád a kis csávó ............. szegény :(

A képen egy hangszer látható. Japánból. Katt után meg a videók, hanggal!
macseke | 2008.03.12. 01:26:23Hallottam már igen jó industrial számot; nagyon király sötét hangulatot lehet varázsolni ebben a műfajban. Amolyan terminator-feelinget. Ez mondjuk majd' szétvitte a fejemet, de legalább eszembe jutott, hogy ilyen is van, majd keresek jobb számot. :)

Zéró tolerancia, nesze neked! :)
nkmedve | 2008.03.11. 14:50:27Szerintemn nagyon szépen megúszta, kicsi kiment a ház sarkából, az orosz ember egy nap alatt megcsinálja egy veder cement-el és pár téglával. Ha viszont a tankkal teljes sebességgel nekifutott volna a háznak akkor már lenne min siránkozni:D

Kosovo, kicsit másképp.
Enechuel | 2008.03.11. 19:09:44pedig én már olyan rég ismertem és csak nemrég jutott el az agyamig, hogy be kéne küldeni:)

Nőnapra a lányoknak
+ "80 Hott Guys"
+ "sexy male celebrities"
(De aztán 1 évig csend legyen! ;) És remélem nem lesz pasizé kategória :D)KommandósVérmókus | 2008.03.15. 16:27:37eNMi! Tényleg, eddig eszünkbe sem jutott, h legyen psizé kategória! Jó, hogy mondod! Lányok, ki tart velem? Előre egy szebb jövőért, harcoljunk együtt! Le a sovinizmussal, és a bébz helyét vegye át a pasizé! (srácok, ti meg meg ne sértődjetek a feminista dumáért!)

Az ellenséges mosógép szakszerű megsemmisítése...
CRaPtRaSH | 2008.02.28. 16:04:51nemveled te állat :DDD
Purpről volt szóóóóóóóööhh:D









