
Csak egy jó éles kés kell... ;)
kotta | 2010.10.20. 10:57:42"Szép nagyon. Finomak az arcvonásai."
Híres gumibabák ;)
(Sarah Jessica Porkher loves Sex In Her Shitty... jajjj :))rivaul | 2008.03.23. 01:20:55Nah de te kis huncut hehehe :D
Néhány sose látott filmkocka arról, milyen technikával, grafikával és „on-the-set" csapattal készültek a Qashqai autós videók.
Ha azt gondoltad, hogy az első kaszkadőrös Nissan Qashqai videók elmebetegek voltak, egész biztosan odaleszel a következőkért!tian | 2008.03.20. 16:53:56VW Passat B6 2.5 V6 Tdi :)

Van egy olyan érzésem, hogy ezek munka után nem együtt söröznek... :D
bungle | 2008.05.19. 00:11:32Top Ten Angry On-Camera Meltdowns
http://www.youtube.com/watch?v=t-dnhztjLdY

Nőnapra a lányoknak
+ "80 Hott Guys"
+ "sexy male celebrities"
(De aztán 1 évig csend legyen! ;) És remélem nem lesz pasizé kategória :D)KommandósVérmókus | 2008.03.15. 16:27:37eNMi! Tényleg, eddig eszünkbe sem jutott, h legyen psizé kategória! Jó, hogy mondod! Lányok, ki tart velem? Előre egy szebb jövőért, harcoljunk együtt! Le a sovinizmussal, és a bébz helyét vegye át a pasizé! (srácok, ti meg meg ne sértődjetek a feminista dumáért!)

Az év híre! Szenzáció!!!
közlegény | 2008.03.09. 23:07:25Ha kopasz lenne az már fel sem tűnne senkinek...

A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.
A helyes válaszok:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4
Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.zindel | 2008.04.04. 18:57:39Én elvileg nyertem, és már nagyon szeretnék beszámolni róla,hogy milyen a nyeremény, de sajnos még nem jött meg:(
Már nagyon izgulok :D
Íme a példa, hogy vannak japán dolgok, amik elmebeteg mértékben jók. További videók Hiromi Uehara-tól:
Summer Rain
Old castle, by the river, in the middle of a forestTooni | 2011.12.12. 02:13:30- Istenem, a szerzői jogok kicsinálták Hiromit!
- Szemetek!
Hiromi Uehara Summer Rain LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=VL14_nd2C2Q
The Tom and Jerry Show
http://www.youtube.com/watch?v=-HcKrd3K8_A
Old Castle, by the River, in the Middle of a Forest (live)
http://www.youtube.com/watch?v=SXhz3uk6TGA

A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.
A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.
Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.
A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.
Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!rezlavor | 2008.03.06. 14:21:42masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.

A hollywoodi sztárok kutyái is készülnek az Oscar-díjátadóra.
Purple | 2008.02.22. 23:11:39sztem cuki ez a fehér kutya. nagy a szeme. a dikapringyót meg utálom :D de én nemtom szegényeket minek kell felöltöztetni.. olyan kis bénák így...









