
AZ ÉV IZÉS VIDEÓJA!
Bungle és jómagam (Mr.T.) készítettünk Nektek, hűséges Izélőknek egy közös kis videóüzenetet, fogadjátok szeretettel. :)bungle | 2009.11.09. 11:09:01És nem találtad? :DDD
A vécén ülve...
Zollander83 | 2009.11.10. 18:43:12ezen beszartam a röhögéstől :D

A hónap idiótája címet pedig az a páros kapja, akik a gyerekzsúr arcfestésen a bűnöző álarcot kérték. :)
1nessa | 2009.10.31. 14:47:132 allat:D vajon lejon-e az "alarc" a birosagig :D

Ha már a South Parkból nem emlékeznénk rá, hallgassuk meg emlékeztetőül a hölgyet... Egy életre maradandó élmény, ahogy az AC/DC számokat túrja. ;)
yoman3d | 2009.10.28. 21:36:56juj ez valami szonyuseg, hogy mik vannak...

Gyépés bácsi sorolja az autóneveket jól.
(Ez nem ugyanez a télapó? :D Vagy csak hasonlít rá? - bungle)T boy | 2009.11.04. 07:09:29Ezen jót röhögtem:))))))))))))))))))))

Vááááááááááá támad az óriás siráááály... :D
(az még hagyján, de egy hasonló óriáspók is, mint amilyen 2 éve megtámadta az Atlantis űrsiklót!! :D bungle)nkmedve | 2009.10.23. 13:46:06Igazán tudhatnád, hogy Pedobear civilben meteorológus.:P :D

Guitar Hero Antal, az utánozhatatlan gitár virtuóz.
7sleeper | 2011.04.04. 07:03:11nyersfordítás szerint: elzett dzsipszáj (valamint z hasonul l-hez)

Anima Libera kicsit másképp. Szerintem jobb, mint az eredeti. :D
Szerintetek?7sleeper | 2011.10.29. 16:03:11valójában akkor későit. nem? ;-)

Chris Crocker a rinyálás helyett most egy édes, érzéki, nyelves csókot küld nektek. ;)
kotta | 2009.10.27. 21:52:10Csak a sörök tűntek el, de azok nagyon... És már régen... :-(
Amint lesz egy emberi munkahelyem (=emberi életem), azonnal meg fogok inni 6-7-8-tizensok barna Staroprament! És ez punktum a javából!
Addig meg marad a párhetente néhány szabad óra az internet előtt...
Most épp ez van, se több se kevesebb.
Legyetek nemjók és szaladjatok el ügyesen a közeledő mackók elől! ;-)

Klenginem - a művész úr klingon nyelven ad elő Eminem számokat.
Ha esetleg gondotok támad a megértéssel, ti is megtanulhattok klingon nyelven. :Dbandee1219 | 2009.10.20. 09:02:35Hogy ez mekkora egy rakás szar! Valahogy nem tudom átérezni, mit szeretnek ebben.









