
Aki látta ezt a férfit, azonnal jelezze a bolíviai rendőrkapitányságon! ;)
Frissítés: lapzárta előtt érkezett! Elkapták a bűnözőt. :D
"Pedig milyen jó post lett volna belőle, ha mellé ugrik..." ;) (bungle)
troodons | 2009.11.27. 15:13:46David Belle minden nap igy megy haza munkabol: http://www.youtube.com/watch?v=C6a6YSRGzcA
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Belle

A félelmek gyűjtőhelye. Nem, ez nem egy horror film címe! :)
Személyes kedvenceim:
Sexophobia - Fear of the opposite sex. (Heterophobia)
Anglophobia - Fear of England or English culture, etc. Leukophobia- Fear of the color white. Az utolsót megértitek miért, ha rákattinttok az oldalra. :)
(az én kedvencem a Hippopotomonstrosesquippedaliophobia - félelem a hosszú szavaktól :D bungle)bungle | 2012.12.06. 12:59:32Eurotophobia
Egy férfi számára sok olyan betegség van, amit soha de soha nem szeretne megtapasztalni.
Az eurotophobia minden bizonnyal dobogós helyen szerepel ezek között, ez ugyanis a nő nemi szervtől való kóros rettegést jelöli.
Ám nem csak a férfiakat érintheti, a hölgyeknél is előfordulhat, ami szintén elég komoly gond, hiszen ők még csak el sem kerülhetik, hogy nap, mint nap találkozzanak ezzel a területtel.
www.men.hu/furcsa-vicces-fobiak/egeszseg-sport/egeszseg/99

Interjú Sztojka Ivánnal.
bungle | 2010.02.18. 11:27:56Úgy tűnhet, Cozma magát szúrta szíven
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=63180

Forró cicafiúk rituális tánca Japánból. :D
Nusihusi | 2009.11.24. 02:31:16Flúgos japánok:P Szerintem több, mint a felük homokosXD

Electric Six - "Body Shot"
Kornadidas | 2009.11.15. 12:31:37:)iwannamakeitlastforever...

Metallica - Nothing Else Matters
Zollander83 | 2009.11.14. 13:17:11Unatkozott a Papa, na, ne bántsátok. :))))))))

Szerb népzene. Döntsétek el ti, mennyire büntet.
rubigo | 2009.11.14. 14:14:56én ezzel büntetek, állat! :)
http://www.youtube.com/watch?v=3SGrQ_40B6E

"I'm beautiful no matter what they say!" :D
skareb | 2009.12.01. 02:28:44köszi bungle :) remélem nézitek :D

Napi bünti! :)
A pöttyös bugyi a kedvencem, benne mindig jó a kedvem! :)))1nessa | 2009.11.10. 14:03:10"Bugyi-bugi":DDD Mik vannak.:D










Mellesleg lehet, hogy az FBI TOP 10 listáját is így kellene megcsinálni :D