
Ez a sok jó ember nekem integet? :D
Tooni | 2014.09.18. 15:18:35Jóóó :)
Egy szabadnapja van egy héten a New York-i sztárfodrásznak, akkor a hajléktalanok haját nyírja, teljesen ingyen.
FatSnakeFoot | 2014.08.21. 15:45:59Nem biztos. Lehet, hogy kakaót ivott reggelire.:)
Frankón sármos lett a csóka.

„New York, New York” ...ja, ez most nem az. :)
lilaflexninja | 2014.08.11. 21:02:04A kékesszürke ingpólós srác, aki a kávét fogja és magába van roskadva. Az vagyok én. De azért a feka rögtön az elején, hogy megijedt. nem csodálom.

Ő New Yorkból jött b*zmeg!
Findzs | 2014.05.07. 14:59:07nem is lepődtem meg, hogy ki kezdte a verekedést
fél perc se kellett és már nem volt olyan nagy legény a 2 számmal nagyobb pulcsijában meg az idétlen hátrafordított sapijában gyíkpózban
úgy látszik mindenütt a sötétebb bőrűekkel van a baj
és igen fordított helyzetben lenne egy halott fehér srác

Hatalmas rémség tartja rettegésben New York polgárait!
Turmion Kätilöt | 2014.04.11. 08:34:51Leginkább nem a patkány, hanem az élősködőik terjesztik a betegségeket. Az embert is csak akkor harapja meg, ha sarokba szorítva érzi magát. Különben inkább elszalad, mert alapvetően fél mindentől, ami nagyobb nála és megeheti.

Snowboarddal New York utcáin
Az idei sokadik havazás végre nem csak otthonukba zárkózó városiakat eredményezett, megihlette ezt az őrültet, aki hegyek, lejtők híján egy Jeep kötelén snowboardozott az utcák hótorlaszain. Ha valakinek nem volna ismerős a srác az autó mögött, ő Casey Neistat You Tube-sztár, aki két éve azt a nagy sikerű videót készítette, amin a biciklisávban szabálytalanul parkoló autóknak (köztük egy rendőrautónak) hajtott neki bringájával. Dokumentumfilmesként is ismert, és még az HBO-n is futott egy sorozata.Kiscsuri | 2014.02.24. 23:47:20Hát én ezt 10.000-erl "úsztam" meg. Érdekes. Akkor MÉG nem tudtam, h magánterületen csak akkor szabad ilyet csinálni ha elvan kerítve. Bár a biztos urak nagyon kedvesen és intelligensen jártak el mikor megbírságoltak, így nem hagytak rossz szájízt.Kész szerencse :D!

Milyen ügyetlenül tud célozni a gazdi... ;)

Éhes zombik New York-ban

Elszabadult dínó New York-ban.
Nusihusi | 2013.12.03. 18:33:05Elszabadult a dinó, és szedi áldozatait:D

Egy átlagos teadélután. ;)









