
Chilli, az óriás szarvasmarha
Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)
bungle | 2008.05.17. 11:04:18A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)
Szerintem videósop. ;)
AVIREX | 2013.01.10. 18:00:01Pl. Snoop DoG nem is gáz annyira szerintem, ellenben a rúdnál pl. a beles nő.. pfff

Terminator másfél: az önmagát felépítő robot.
Nagyon ügyes...Laci | 2008.05.14. 14:45:43Ez aztán igazán fantasztikus. Játéknak indul, de el tudok képzelni a távoli jövőben mikro-robotokat amiket csak úgy repülőgépről mintegy "lepermeteznek" ellenséges területen s ezek csak úgy maguktól összeállnak tankká, mittudommivé. Ijesztő.

Meghajtott kereket kormányozni?? Micsoda badarság!
Schabee | 2008.05.14. 09:28:52az uccsó néhány kommentem elég tartalmas :)
Tegnap már volt a hír izén is: sörösdoboz-koporsót csináltatott magának egy 67 éves férfi az Egyesült Államokban. Különösen ajánlom kotta figyelmébe a cikket... ;)Schabee | 2008.05.10. 11:23:21nekem löwenweissből kéne :S

Sok kicsi sokra megy...
Schabee | 2008.05.09. 22:47:08biztos örülnek a pénzverdénél :)

Sztárok akkor és most.
tian | 2008.04.30. 08:15:38Nekem John Travolta jön be a legjobban, olyan mint egy kis ufó:D

Hírességek és az ő középső ujjaik. ;)
Schabee | 2008.05.09. 14:35:34a kedvencem Queen Latifah XD olyan kis bálna XD

A legnagyobb pókerarc. :D
Schabee | 2008.05.09. 13:55:15törölve :(

A társkeresés egy új formája
Schabee | 2008.05.09. 13:29:00de ha szendvics ember lenne akkor több nő ragadhatna rá XD









