
Kockaéder - Csak deriválj.
néma Bob | 2010.01.05. 22:36:57jók a szövegek, de kereshetnének valakit aki elénekli helyettük
Vízállufi
(Ez nem inkább tűzállufi? ;) bungle)Mage_ster | 2009.12.28. 13:14:56Hasonlóan ha papírpohárba töltesz vizet, és alulról gyertyával "égeted", az sem fog meggyulladni

Napi bünti: Meow :)
Noszferatu | 2009.12.24. 10:26:24Happening? :D

bungle: egész meghozta a kedvem egy protkóhoz ;)
Mr.T.: én meg meginnék valamit...Nusihusi | 2009.12.24. 16:30:18Ez valami über gusztustalan!XD

Cyrill, Ken és James az Abbától a Waterloo-t "éneklik" (?!?)
Aki túlélte, ezt is nézze meg: The Winners Take It Allte.sas! | 2009.12.17. 00:05:52hmm, pontosabban az elsőben énekel ő is, de akkor nézd meg a másodikat! :)

Mai napi büntetés: H1N1 tánc cuki ázsiai fiúcskáktól, meleg szeretettel. :D
Selcros | 2010.12.31. 00:26:05Ez egy oldal ahol infót lehet megosztani másokkal, vannak olyan emberek akik posztolnak, vannak akik csak felnéznek és csak szimplán élvezik az olvasást... namost én az utóbbi kategória vagyok, csak szimplán megjegyeztem h régóta nem volt poszt, nem pattogtam h mi a f***ért nincs stb... kulturáltan rámutattam. nyilván ilyen vagyok az életben mert egy megosztó oldalon csodálkoztam h miért nincs poszt, hát gratulálok, tipikus sablonos gondolkodásmód.

Mai napi büntetés, avagy mire jó a webkamera, sokadik rész. :D
singer | 2009.12.10. 19:45:47Ő kérem (Wolf)gang Amadeus Mozart, az új művét adja elő!!! :D

Na ez az a lámpa, amit ha bungle és én (Mr.T.) kezelnénk, akkor sosem váltana zöldre. :D
(Aki nem érti a poént annak itt a segítség.)Nusihusi | 2009.12.06. 01:45:16Ez tényleg olyan, mint a Youtube pörgő izéjeXD

Major Lazer - Keep it Going Louder
Kampec | 2009.12.01. 20:52:26my eyes...my eyes!!! why? WHY?!!!

Mercivel könnyű dolog a bűnt üldözni. :)
go-free | 2009.12.03. 02:13:23vagy a mercis valami keményebb csávó, aki rendet tett a szemétdombján mert pont arra járt...









