
Az iraki bo(m)b csapat ;)
Anti tokio hotel hungary | 2008.08.15. 23:26:05Mennyire ellenszenvesek vagytok nem ők akarnak háborúzni és az életüket kockára tenni,hanem Bush kezdte el.Ők csak katonák ők nem tehetnek semmiről.(igaz vannak fasz fejek ott is)De ha megtehetik,hogy szorakozzanak hadd tegyék mert lehet,hogy másnap nem is látják a családjukat észlények!!
A mai óriásdinnye és óriásgolyó után itt egy óriás homokóra.
Mielőtt kattintasz, tippelj mi van benne... :)Balázs | 2008.08.10. 15:59:49hmmmm:)
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.Schabee | 2008.08.13. 15:24:00ezt éppen elég lehetett megtanulni XD

Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)Joma | 2008.07.29. 19:08:30idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a beceneve mert rókákat kerget az árkokba (Szentesen nem vol olyan árok hova nem hányt volna... :D)) a stégen saját hányásában fexik a stég végén, kezében a borsodi, amit úgy lopott magának :D... (elmehetnék írónak úgy kifejtem :D) Legutóbbi akciója egy macskát akart megfogni, de ez a szerencsétlen a kerítésre meg a fára is képes volt oda felmászni xD... azóta nem láttuk....:D
/ \
|
Ez mind igaz xD
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...Schabee | 2008.07.30. 02:33:58én végignéztem annyira nem rossz

Mielőtt kattintasz, tippelj milyen állat alszik békésen a póznán. :D
velvetvamp | 2008.09.06. 22:39:40Nagyon édesen szundikál, de szegény hogy kerülhetett oda??

Longitude 131° - luxussátrak turistáknak az Uluru-Kata Tjuta nemzeti parkban Ausztrália egyik legismertebb nevezetessége, az Uluru mellett.
CRaPtRaSH | 2008.07.22. 12:56:28viszünk téged is... max ha lelándzsáznak, akkor tényleg mi viszünk,megitatunk meg ienek :D

Szia Tömeg!
Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.
Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.
Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!
Szóval gyertek el minél többen!lb7 | 2010.11.15. 12:35:01Nincs véletlenül tervben egy tali? :)

Tudom már nem éppen a legaktuálisabb, de ez megütött! Cukivagyok angolul, sőt oroszul!
(felül katt a zászlókon, azzal vált nyelvet.)janita007 | 2008.07.16. 15:58:29Sziasztok. Nem tudom, hogy észrevetteétek-e,de ez a cutie csaj nem cuki. nézzétek csak meg cuki képeit akárhol, akár iwiwen vagy máshol. közel sem ugyanaz

A képen látható hölgy fehérneműkhöz való nyilvános vonzódása tekinthető meg a linkre kattintva.
csicsilla | 2008.07.15. 21:28:36amùgy nagyon jo néni :$









