
Celebnyelvek
Revanor | 2008.06.02. 21:36:43Most, hogy őszinte legyek és bunkó, el kell mondanom: KIT ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRRDEKEEEEEEEEEEEEEEEL?!?!?!??!?!??????!?!?!?!!?!?!??! Az ilyen közismertebb embereknek a magamutogatása stb. valahogy kur***a nem tud érdekelni....
Így hullik szét egy animált Lada! :)
invad3r1987 | 2008.06.01. 23:39:52Egy igazi Lada sose hullana így szét! :)

Vajon hogy menekült meg, kiszívták neki? :)
A kép az eredeti hír oldaláról.mekszamnojz | 2008.05.31. 13:04:08hat koszonjuk szepen....mi nem kinzassal alltunk elo azert :SSS ez most igy aaaaaaaaa fajt nagyon :(

Mars expedíció 2020-ból
Egyébként pedig megjöttek az első képek a Marsból.Kraftwerk | 2008.05.30. 12:08:19itt vannak szép színes képek is :D
http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/iotd.html

Teletroscope - virtuális alagút London és New York között
bungle | 2008.05.28. 13:45:34funfever küldte:
http://funfever.blogspot.com/2008/05/london-new-york-telectroscope.html

Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.
Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)
Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!vöri | 2008.05.24. 17:34:24ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:

Robot karmester
A magas kultúra és a csúcstechnológia adott egymásnak randevút, amikor egy robot vezényelte a detroiti filharmonikusokat. Ez volt az első alkalom, hogy nem emberi lény kezében volt a karmesteri pálca.Laci | 2008.05.19. 22:37:05Ha valakit érdekel a science fiction egyszerűen gépelje be, hogy www.mek.oszk.hu, majd a "téma" mellé azt, hogy "sci-fi". kapni fog 146 találatot. Rejtő Jenőt nem kell senkinek se bemutatni. Ott van (vagy ahogy egyesek szeretik mondogatni: "nagyon ottvan"). Viola Zoltánnak meg én mutatkoztam be. Azóta is levelezünk. Ajánlom az "Őrördögök"-et. A témába vág.

Vallásos méhek
És egy kapcsolódó hír: templomba járó méhek. :Dcsirek | 2008.05.19. 21:00:33b.meg :DDD

A jegykezelő épp alszik. ;)
Máln@ | 2008.05.17. 08:54:45:)ari...sztem jó,hogy csak lesték,mert oan jóizűen aludt...nem akarták megzavarni a nagy munkában biztos...:]

A japán riporterek stresszes élete...
Laci | 2008.05.17. 07:47:04Ezek az ázsiaiak (hú... de nehéz volt leírni 4 magánhangzó is egymásmellett), szóval ezek az ázsiaiak olyan egyformák! Apa-fiú-unoka is lehet. Családi TV?









