
Sistine Stallone-nak (Sylvester Stallone lánya) van egy videója, nem tudni mit akar vele, de jó nézni
Az apuka biztosan büszke a lányára.Ravennë | 2017.01.13. 16:08:04Sylvester Stallone Rocky című filmje voltaképp a saját életét testesíti meg, akkor vehetjük úgy, hogy ez is olyasmi Sistine-nek? Mert akkor nagyon mélyrehatóan sikerült... :D
Íme a srác, aki letekert az Excel aljára
Más embereknek meg van munkája.Lawrence | 2017.01.12. 14:23:40A PgDn-t nyomja... tehát az nem megoldás.. a Ctrl-End.. a tartalom végére ugrik.. szóval az sem :) Egyszerűbb odaugrani és kész. Bal felső sarok .. segítek.

Ha van 250 milkád, a tied lehet ez a démon
Mármint a 14 méter hosszú, és 520 lóerős 4 személyes hajó, aminek 1414 Demon a neve és még Batman is megirigyelné.
Van aki a csúszós utakban is talál mókát

Egy kérdés: hol a jó életben vannak a szülők?
Mimis | 2017.01.04. 21:34:02Nem, teljesen gyerekbiztossá nem tudod tenni... DE... erősen törekedni kell rá.
Mivel a gyerekek (pláne ebben a korban) nemhogy esnek-kelnek, de veszélyérzetük sincsen. Kizárólag a szülő felelőssége az, hogy olyan környezetet teremtsen (vagy legalább igyekezzen), amiben a gyerek ezt a korszakát átvészeli.
Nem véletlenül találták ki a gyerekbiztonsági motyókat sem. (hozzáteszem, nem is véletlenül árulják őket néha vérlázítóan drágán...)
Egyébként szerintem nem baj, hogy megosztották ezt a videót, ha már megtörtént a baj. Ha csak egy szülő fejében megfordul az a videó láttán, hogy rögzíti az ilyen szekrényeit, és ezzel megelőz egy balesetet, már megérte...

Van valami megnyugtató a lassan kiolvadó gyümölcsökben
norbertvincze | 2017.01.03. 14:00:40a többi videója is nagyon állat :)

Egy térkép arról, hogy hol nem kell enni
A leírásokban van néhány érdekes.Demente | 2017.01.02. 14:59:22Kiskőrösön? Soltvadkerti borásztól lakodalomhoz vásárolt bort nagy tételben, csak úgy adta el a gazda, ha a lakodalom napján eljön és megnézi azt!

Lehet, hogy rossz napod van, de neked legalább nem fújt ki a szél a kezedből egy kisebb vagyont

Pálinka vs idegenek
Bőröndömet egy üveg pálinkával kiegészítve indultam el még Magyarországról azzal a tervvel, hogy megkóstoltatom a balinéz emberekkel a jó magyar páleszt. Inkább meggyújtották, majdnem kiköpték, erőlködve nyelték a finom, magyar szilvapálinkát. Sokkal lazább italokhoz vannak szokva, így amikor belekortyoltak, elképesztő fejeket vágtak. De a balinéz embereknek is van helyi pálinkájuk, Arrack-nak hívják. A fagyi visszanyalt, nekem is meg kellett kóstoljam a nemzeti különlegességüket, de jó magyarként meg sem kottyant.szemantikus | 2016.12.28. 12:15:55Az a jó pálinka amivel ha megkínálnak,még 5 percig nem tudod megköszönni!

Van cukibb annál, mikor egy panda egy hóemberrel játszik?
hawkeye | 2016.12.28. 08:11:41
Nincs ízlésetek. A maci mindenben jobb a nyuvadt nyanyáknál.... :)









